Guestbook - Komentáře

Autor

Nadpis

Text

Opiš co je na obrázku   opiš 


19.10.2007 23:47
re:otázka
O každodenné uverejňovanie mi ani nešlo, pretože, ako si to sám povedal, nemalo by to efekt. Avšak, občasné skrášlenie webu niečím novým, napríklad raz až dvakrát do mesiaca (podľa dohody) by, aspoň podľa mňa, zdynamizovalo chod samotného webu.

Navyše, pokiaľ by som nebola posadnutá kvalitou, neozvem sa ti - aby som to špecifikovala, mala som záujem práve o tvoje veci. I tak, ďakujem za ochotu, možno inokedy;)
19.10.2007 23:44
Koneckonců
pokud máte zájem můžete to udělat hned teď sekce odkazy je plně funkční... Vzhledem k našemu pořadí ve vyhledávačích a menšímu počtu článků je odkaz od nás dovoluji si tvrdit hodnotnější než třeba z otakulandu kde je anime titulů 1600 návštěvnost okolo 1500 den. U nás je článků 40 a návštěvnost cca 250 den tj máme zhruba 6x větší návštěvnost na konkrétní titul.
19.10.2007 23:34
Yaonee
Podobnou možnost už mi nabízel Proteus (ten hodný človíček co nabídl možnost si s vámi prohodit ikonku).

Řekl jsem mu v podstatě to samé co teď povím tobě, výměně článků se nebráním, avšak výměně recenzí obecně moc neholduji. Vyměňuji jen příležitostně tedy ne nic pravidelného. Podstatou stránek je totiž spíše dobré články shromažďovat, proto se místo na jejich množství orientuji na kvalitu i když sem pak bit na návštěvnosti apod.

A zase proti článkům, novinkám ve slovenštině nic nemám, ba naopak, ale recenze preferuji české, zatím (plánuji časem rozjet vícejazyčnou verzi stránek).

Přišel sem proto s nápadem, že by nebylo špatné recenze prolinkovat tj. na konci mé recenze by byl odkaz na recky hellsinga jinde (Animedreamu třeba) a opačně.
19.10.2007 23:10
Otázka
V podstate sa zahrám na mierne dotieravého človiečika. Nemal by si záujem o menšiu spluprácu v rámci výmeny článkov? Ak teda tvoj web ako taký ponúka možnosť odprezentovania textu i v inom jazyku, než len v češtine.

Animedream.sk (admin nemal na výber, keď som ho s tým nápadom prepadla) plánuje rozšíriť sekciu recenzií o texty, ktoré by boli písané českými autormi. Je to mierne sebecký zámer, pretože tak prilákame možno viac ľudí, avšak na druhej strane sa tým ponúkne verejnosti iný zaujímavý štýl písania a autor sa sám môže zviditeľniť. Išlo by o malú vzájomnú reklamu - samozrejme s kvalitou.
17.10.2007 19:29
promiň
Vadí mi, že je zbytečná. Napsal jsem to tam, ale asi ne dost jasně.

Jinak spoléhání se na zdravý rozum u větší skupiny lidí patří k nejhorším příkladům naivity v dějinách lidstva.;-)

Apropo, co máš s těmi občanskými jmény? Umenšuje snad slova autora to, když publikuje pod pseudonymem?

Na zbytek zreagujei později. Momentálně mne tlačí čas.:(
17.10.2007 15:39
Proč mám pocit, že některé otázky záměrně špatně chápeš :) ?

Na otázku co konkrétně ti vadí jsi totiž neodpověděl a vložil jsi mi do úst něco co jsem nikdy neřekl a to, že chceš čachrovat s věkem, nebo se za nízký věk má člověk stydět... .

Vybízel jsem tě k tomu si 2-3 roky ubrat nebo přidat čistě pro tvojí osobní spokojenost (když je teda tvé stáří tajné), protože mi opravdu nejde o to vědět kolik komu přesně je. Nicméně orientačně je dobré ten údaj znát právě pro lepší komunikaci mezi uživateli a další funkce jaké bude web v budoucnu nabízet. Touto cestou jdou i jiné weby, nicméně uvažuji o tom, že z toho věku udělám údaj nepovinný, ale ještě nejsem rozhodnut.
Inteligentní člověk jak sám říkáš by se totiž neměl stydět za to že mu je 14 nebo 40 pokud je jinak jeho anonymita zcela zajištěna. A spoléhám na zdravý rozum, že když už se někam přihlašuji nebudu záměrně lhát a mlžit viz. systém wikipedie.


Podpory si vážím, a nechci být nevděčný, ale pokud jsi měl zájem o výměnu IKON tedy ne odkazů měl jsi to tak postavit hned na začátku.
Proteus s animedream tak učinil a nebyl nejmenší problém, recky maj kvalitní výměna je ekvivalentní tj oni tam maj spoustu ikon ale velkou návštěvnost já ikon málo a návštěvnost menší... .

Pokud chceš celou věc brát čistě z pohledu prokliku musím ti sdělit šokující zprávu, ale z těch cca 750 lidí co za den na splat přijdou na ten jeden textový (můj) link ze 14ti třeba taky 2-3 dny nikdo neklikne. Holt to není ikonka, bohužel.

To jak je spřátelený web dobrý se každý dozví z jeho popisku víc sem to neměl potřebu nějak řešit a s vyloženě špatnými weby se nepřátelím vůbec.

Bohužel Splat není obdoba magového soudu s patentem na pravdu takže i když upozorňuje na opravdové křivárny (což je činnost jistě záslužná) druhá strana na to má jistě názor jiný a komu pak věřit, že? A všechno to končí hádkou. Čili mě osobně zatím tenhle typ "odhalování" pro čtenáře moc platný nepřijde, jó kdo ví za pár let až si Splat vybuduje jisté renomé, jeho autoři budou všeobecně známí pod pravými jmény tak budou mít takové příspěvky skutečnou morální hodnotu, ale zatím je to pro mě pouze slovo autora článku proti slovu "křiváka". A já skutečně nevím, nemohu předjímat kdo pravdu skutečně má.

Doufám že jsem nikoho svou upřímností neurazil.
17.10.2007 12:33
Re: ikona
Chápu a na vysvětlenou dodávám, že Pretender o to výslovně neprojevil eminentní zájem, jelikož ho to zase tolik nezajímalo. Splat má totiž několikanásobně vyšší návštěvnost než Fox Axe a umístění odkazu na ni (myšlena sekera:)) ) v top zóně na první straně Splatu bylo spíše projevem podpory zajímavému projektu. Což jsem musel ve Splatu dokonce nějakou dobu prosazovat. Podobné to bylo s Proteem a Animedream.

Jinak do rozvržení odkazů zde jsem Ti nikdy mluvit nechtěl. Jen mne zmátl ten název "Spřátelené weby", který nijak nenaznačoval, že odkazy třídíš podle kvality a zaměření (a možná to nezmátlo zdaleka jen mne). Tak jsem se raději chtěl informovat na Tvůj poměr ke Splatu a budoucnost případné další spolupráce.

Ohledně, řekněme, bojových článků na Splatu...zrovna ty považuji na něm za to nejlepší a možná i nejužitečnější. Jelikož o novinkách, překladech,filmech, hudbě i anime píše relativně hodně webů, ale veřejně pranýřovat podrazy a jiné špatnosti si nedovolí téměř žádný. A domnívám se, že např. Ty bys to určitě ocenil, kdyby ses nějakého stal obětí. Což se může přihodit každému.;-)

Ale to je již jiné téma.
17.10.2007 12:16
RE: věk etc.
Milý Razere, pokud bych již chtěl se svým věkem nějak čachrovat, tak bych si zřejmě nějaké ty roky ubral a víš proč? Jelikož pro mne je směrodatné, co kdo říká a jak kdo píše. Přičemž pokud píše již ve čtrnácti dobře, tak je to pro mne více, než kdyby tvořil na odpovídající úrovní ve čtyřiadvaceti. Přece jenom v těch čtrnácti má totiž ještě mnohé před sebou a hlavně se u něj dá přepokládat výrazný tvůrčí vývoj...pokud možno k lepšímu. Takže za nízký věk se nikdo rozhodně stydět nemusí. Spíš naopak.;-)

Hlavní problém bych však viděl právě v tom čachrování. Znáš to přece...někdo si přidá a někdo zas ubere. No, vždyť k tomu přece sám admin v guestbooku vybízel, tak proč ne, že? Ve výsledku však nakonec dostaneš údaje, jejichž věrohodnost se rovná nule. Nemáš totiž žádnou možnost si je ověřit. Takže se tak jako tak nic nedozvíš stejně jako každý, kdo by se na podobné "statistiky" spoléhal.
Vyvstává tedy otázka: Nač je tam ta zbytečná kolonka, která o ničem nevypovídá, a nač ji potom vyplňovat?
16.10.2007 18:29
Hláška u Inuyashi
Musel jsem jí přepsat protože nebyla zadána úplně nejlépe, ale mockrát za ní našemu neznámemu děkuji, možná kdyby se regnul věděl bych o koho jde :p
16.10.2007 16:14
Super super
super :)
16.10.2007 11:43
re: články z Hikikomori
No, vlastně nevidím důvod proč ne - řekl bych, že měsíc je rozumná doba a článkům to prodlouží život. Obzvlášť až konečně zprovozním stránkování ;)
13.10.2007 20:16
Výměna
Zdravím, měl bych zájem o výměnu bannerů.Máte-li zájem, nechte mi vzkaz v shoutboardu na mých stránkách www.jericho.wgz.cz , děkuji
7.10.2007 10:49
Odpovědi .)
To je ten věk tak nepřekousnutelná věc lidi? Seš totiž po Gedimanovi druhej kdo ho odmítá vyplnit. Sám si na internetu rád udržuji jistou anonymitu a když mám vyplnit někam skutečné jméno/telefon nejsem 2x nadšený nicméně na tom kolik mi je let jsem nikdy neshledal nic tajného ještě když se jedná jen o roky a ne konkrétní datum. Případně si můžeš rok dva přidat to není rozhodující.
Cílem bylo zjistit zhruba jakou čtenářskou skladbu FA má a podle toho nasměrovat svá snažení. Případně když se někomu budou líbit Augustovi názory aby se podíval do profilu a viděl jee hele je mu 30 je to chlap a když tam budeš mít i kontakt tak ti dotyčnej napíše...

Ikona, s ní je to těžké, konkrétně splat jsem tam nedal za a) protože o to Pretender neprojevil eminentní zájem b) Splat se nezaměřuje v první řadě na recenze, nebo novinky, nebo překlady... věcí o kterých zde píšu. Jistě v pravidelném intervalu se tam objevují opravdu dobré články, nicméně na každej takovej připadají 2 kde se osazenstvo hádá s nějakým zlodějem Korábu, nebo se nadává jistým nekvalitním hostingům atd...

Ikonky ale jak už se mnozí přesvědčili nejsou v levém sloupečku navždy a když se někdo zhorší, letí odtamtud a naopak.

Doufám, že takové vysvětlení stačí, rozhodně nejde o to že by Splat byl druhořadý to by totiž do stejné kategorie spadalo i Animeshinden a mnoho jiných jednoznačně dobrých projektů, které mám rád.
7.10.2007 9:54
Dotazy
Mám dvě otázky: Jednak proč vyžaduješ u registrace rok narození a potom, co podle Tebe brání Splatu v umístění v levém sloupci. Mé motivace jsou pouze informační.
26.9.2007 18:43
Novinky
Díky za umístění jakéhokoliv odkazu :)

Ad přidávávání novinek - samozřejmě rádi (v dohledné době na to udělám RSS feed, ale zatím jsou "vyšší priority")
26.9.2007 17:15
Felix
Za umístění a vůbec fakt, že jsi se rozhodl nás o něj požádat vám moc děkujeme.

Stránky jsem si pročetl a zdá se, že maj nakročeno dobrým směrem. Zejména oceňuji vlastní redakční systém.

Bohužel na umístění ikony do levého sloupečku ti musím říct ne, tedy alespoň prozatím. Jsem na stránky co tam umístím hrozně vybíravej.

Nicméně velmi rád přidám link do sekce odkazy a taky šoupnu něco do novinek.

PS: Měli byste zájem o možnost sami přidávat informace ohledně vašich stránek (nové recenze atd.) do novinek zde na FA?
26.9.2007 16:37
Výměna ikon
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli byste neuvažovali o umístění našeho banneru (Hikikomori). Web je celkem nový, ani ne měsíc, a ještě tam toho moc není, ale pomalu přibývá.
Váš banner jsem už umístil, ne kvůli výměně, ale aby čtenáři měli možnost najít obsah, který my nemáme. Naše bannery jsou na této adrese: http://hikikomori.jcentral.net/?id=11 :)
20.9.2007 14:51
Výmena ikonky
Zdravím,
chcel by som len poďakovať vedeniu Foxaxe za priateľské prijatie možnosti výmeny ikoniek a ubezpečiť Razera, že logo Vášho projektu bude na stránky animedreamu čoskoro pridané.

Pekný zvyšok dňa praje Proteus.
19.9.2007 16:51
Nice
Nazdar nejdůstojnější nepříteli,vznešený vůdče Druhé obchodní federace...Tak sem se regnul...moc pěkné to tu je...
19.9.2007 9:50
Augustus
Vřelé díky!
Nelenil jsem a jejich ikonka už je na svém místě, takže pokud to platí stačí aby tam přidali tu naší . A jestli by to šlo opatřili odkaz tagem title= Recenzie anime, filmov, hier.


A budu si to pamatovat, díky :-)
19.9.2007 0:24
animedream.sk
Proteus ze Splatu požádal, abych Vám sdělil, že pro Vás dohodl možnost výměny ikon s animedream.sk. Berte to jako dáreček od kolegů, kteří mají tyto stránky velmi rádi.;-)
12.9.2007 5:56
Hello

I am really excited. Keep up the great work. Good resources here.

G¨night
10.9.2007 19:34
Manga
Manga v českém překladu je na www.mangacesky.wz.cz, kde jí je celkem dost. Je to celkem fajn webová stránka.
9.9.2007 20:20
rád bych pokecával leč práce na webu a jiné neinternetové aktivity mě celkem vytěžují, ale jestli máš nějaké zajímavé názory, postřehy šup sem s nima :)
8.9.2007 21:12
icq
Killer: To mám na mé stránce: O mě :)
7.9.2007 23:16
Dave
Admin je totalnej fanosek naruta budete si rozumnet
7.9.2007 23:15
Dave
Hej jo dave jeste neco a sosnes to taky na http://joe.asakura13.sblog.cz/
7.9.2007 23:15
Dave
Naruta sosnes na jetixe no jestli ho chces videt tak ho tam sosnes
7.9.2007 23:12
Goku
Son Goku ssj4 dej my pls skype a nebo icq pokecame o dragon balle a razere nemas taky skype nebo icq pokecame o animaxe
6.9.2007 14:19
Teda já jsem známej ^_^

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0168 vteřin