Guestbook - Komentáře

Autor


Nadpis

Text

Opiš co je na obrázku   opiš 


24.6.2009 19:20
Celkem mi tu chybí možnost opravovat svoje komentáře páč se mi někdy podaří napsat dobrou blbost :-)
9.6.2009 19:56
witcher
no neva zkoušky maj přednost to je jasný já zatím vyplodil alespoň recku na tenchiho ,)
9.6.2009 19:46
musím se omluvit za nedodaný článek, ale shodou okolností se mi koncem týdne nahrnulo plno nečekaných událostí a tak jsem to musel odložit, každopádně v rámci odreagování se pokusím dopsat co nejdříve .) ... jinak gratuluji k těm zkouškám, mě ještě něco čeká, ale jinak to taky jde =)
8.6.2009 11:38
gratulujem
moje este zacinaju :D teda chcel som odist...len chcem ist do 2. rocnika a odtial prestupit... :)tak musim zmaknut 3 skusky aspon :D
7.6.2009 23:35
tak mám
konečně po zkouškách :)
2.6.2009 18:35
Sengoku pravidelně sleduju, zatím jsem zakotvil u sedmého dílu. Prozatimní hodnocení by bylo přinejmenším u toho nadprůměru jak píše Razer .)
2.6.2009 17:46
hmm
já ne .-/ ale co sem se koukal tak je to hodnocený jako nadprůměr.

No právě že už sem nějakej čas žádnej článek nespáchal .(
2.6.2009 17:34
Jak to jde
Zdravim Fox-Axe. Jak zijete :-)
Jsem po delsi dobe zas zavital na vase stranky. Koukam, ze pribylo par novejch clanku a diskuze jede na plny obratky. Jo a abych jen nekecal... Chtel jsem se zeptat neznate nekdo anime "Sengoku Basara" ?
29.5.2009 21:21
když už je řeč o článcích, taky se pokusím něco přihodit, ale nejspíš až koncem příštího týdne .)
29.5.2009 18:35
tenhle víkend
zkusím zase napsat nějaký článeček aby nám to tu neumřelo ale mám teď zase zkouškový no :( o prázdninách snad bude času více .)
28.5.2009 17:13
JJ určitě by bylo dobré zakopat válečnou sekeru přestat poukazovat na lidské chyby (které máme všichni) a začít mezi sebou konverzovat normálně, bez narážek a ,,chytání se za každé slovo,,
28.5.2009 11:03
...
... tady se to rozjelo, co jsem tu nebyl... hergot nerafejte se, je máj, lásky čas... (teda to byl první argument, kterej mě napad, tak ne že se toho chytíte a v pondělí zas začnete nanovo ;{)))=
27.5.2009 14:06
jednou
Jednou by ale moh místo toho věčnýho vykrucování přiznat barvu.
27.5.2009 14:06
jasně!
Jasně, že to bylo o Haruhi a fakt nechápu, co mu vadí na otázce "Jestli je patný, že Haruhi průměrnej divák hned napoprvý nepochopí". Teda chápu, on má totiž Haruhi taky rád a pochopil, že ta jeho teorie u Trigunu je uplná blbost. Ale kdyby přiznal, že u Haruhi i jinejch věcí je to otázka stylu a v pohodě, tak by to svoje slavný prohlášení popřel. U normálního člověka pohoda, ale veliký egomaniak Razer nemůže přiznat, že se mejlil. Zase.

Takže veškerý příspěvky, který by ho mohly náhodou usvědčit z omylu jsou OT a musí zmizet! I kdyby byly stokrát o Haruhi a i kdyby to byla pravda. Klasická cenzura, klasický obviňování. Velký vůdce se nemůže mejlit a všechno, co by na to náhodou mohlo ukázat je zákeřnej záškodnickej útok a teda off topic. Je úplně jedno, že tady jde v prvý řadě o Haruhi. Aspoň Razerovi určitě.
26.5.2009 18:26
kolmo
Tak soudě podle porovnání s tímhle openingem
http://www.youtube.com/watch?v=kOgN3xeNRBk

se jim to celkem povedlo teda až na tu blonďatou holčičku ta byla v reálu nějaká přerostlá :)
26.5.2009 18:18
ehm..ehm
Víš, Razere, ona je Tvá definice OT, jak to napsat, aby ses zase neurazil, poněkud flexibilní. Daný příspěvek jsem nečetl, se smazáním jsi tedy musel být opravdu rychlý, takže nemohu soudit, ale pokud šlo o téma, zda vadí, že většina lidí hned napoprvé Haruhi nepochopí, tak to nemohlo být OT, jelikož je to přímo o Haruhi.

Takže pokud to opravdu bylo, jak Nicka tvrdí, o Haruhi, pro příště nelži a neschovávej své mazací choutky za výmysly typu, že je něco OT.;-)
26.5.2009 18:00
Omlouvám se uvodní písen ze Sakura wars v ,,real,, podání :-) sem to špatně napsal a až po odeslaní si uvědomil svou blbost :-D
26.5.2009 17:59

http://www.youtube.com/watch?v=DbTK0r0deu0&feature=related

našel jsem na youtube tohle parádní video ze Sakura wars doufám, že se vám bude líbit :)
26.5.2009 14:06
Já tě v diskusi
u haruhi upozorňoval, že tam OT budu mazat nevím co je tak těžké na tom to pochopit.

A pokud si myslíš že se mi k tomu přistupovalo lehce jsi na omylu, mazání z duše nesnáším ovšem když si někdo nenechá opakovaně říct... .
26.5.2009 13:52
cenzor Razer v akci
Tak když nemáme tuplem co říct, Razeze, tak cenzurujem, jo?
24.5.2009 12:22
Hoši,kdybyste oba měli registraci na lapiduchu(má ji jen Razer),tak bych vás v klubu lapiduch deathmatch nominoval:)
23.5.2009 23:31
Razer:
Stačí, když si nebudeš vymýšlet věci typu "viděl jenom jeden díl" či "pětkrát jsem se Tě ptal". Nebo si raději nevymýšlej vůbec, pak budeš vycházet skvěle se spoustou lidí a nejenom se mnou. Co se týče té arogance, tak to je většinou splátka za Tvoji.;-)
23.5.2009 22:33
zato když nemá pravdu Augustus (a nebo ten druhý tupě netrpí jeho arogantní chování) tak nedá s urážkama pokoj tak dlouho dokud druhému nerupnou nervy a nezačne mu taky nadávat, ale musím tě zklamat já na tvou hru osobních urážek a ponižování nehodlám přistoupit z toho už jsem vyrostl před několika lety.

Ovšem jestli věci poženeš neustále do extrému rozhlašováním toho, že jsem lhář a tak podobně rozhodně nečekej z mé strany přátelské jednání takhle se k sobě totiž slušní lidé nechovají.
23.5.2009 22:07
kolmo:
Tak, kdo by se toho nechytal, když se o něm píšou nepravdivé výmysly a shazuje se ubohými podpásovkami typu, že viděl jediný díl. Nicku a jiné, kdo s ním nesouhlasí, pak Razer označil buď za kamarády nebo přizvané posily, byť se o FA zajímali již dávno předtím. Pak nemá jednoho chytat kopřivka, když pracně sepisuje argumenty a Razer ho pak nepřímo označí za blbečka bez vlastního názoru, co jenom přizvukuje kamarádovi a smete tak ty jeho argumenty ze stolu, aby se jimi nemusel zabývat. A je to průhledně účelové.

Razer totiž není jako Ty. Tebe si vážím, protože Ty, když se sekneš (viz Warcraft), tak nemáš problém chybu jako chlap přiznat. Nikdo Ti nenadává, protože tohle se může stát každému, a jede se v klidu dál.

Když se však splete Razer, tak si začne vymýšlet, kičkovat, vytahovat podpásovky a obviňovat, aby to zametl pod stůl, což mnohé lidi logicky naštve a je to zdrojem hádek. Někteří odejdou se slovy, že takový ubožák jim nestojí za pokaženou náladu. Jiní ho za ubožáka nepovažují, ale jeho chování je tak hrozné, že mu ho prostě občas musejí dát trochu sežrat.

Co se týče Trigunu, tak na ten zasedlý nejsem, i když Razer mi ho málem svým přízemním přechvalováním dočista zhnusil. Je pravdou, že mne Trigun po nějaké době sledování unavil a znudil, takže jsem jej nedokoukal úplně do konce, který má být údajně lepší, ale celkově to již do zářných výšek nevytrhne. Podle mne je to zkrátka v něčem líbivé (hlavně asi humor), ale jinak průměrné místy až poprůměrné anime.

Jinak to, jestli je nepochopitelnost hned napoprvé chyba, bychom mohli probrat přímo u Haruhi.
22.5.2009 15:12
Augustus: Haruhi sem viděl už 5x takže bych se o ni bavit snad dokázal scela sem vše pochopil až na podruhé :-), ale to u mě není nic neobvyklého na anime co me zaujmou se stejně dívám dvakrát :-)

Jina těžko říci Triguna sem viděl líbil se mi a troufl bych si říci že jsem ho i pochopil (aspon doufám), spíš nevím že ti tak moc leží v žaludku.

A do třetice Razer si to moc bere nevím jestli jsou Auguste tvé narážky směřovány cíleně ale i tak si myslím že Razer už s tebe chytá ,,kopřivku,, když nějakou takovou narážku napíšeš :-) a sem tam se mu ani nedivím. I když já nejsem jiný taky se dokážu něčeho hodně chytnou a nasrat se.
22.5.2009 14:51
vcelku souhlasím
Michal Zebrowski je podle mne jediným plusem seriálu, i když si Geralta podle knih i vyobrazení v nich představuji trochu jinak.

Jinak mne serál kvůli stupidním změnám v příběhu velmi zklamal. Kdysi jsem na něj psal recenzi.

S tou povídkou jsi mne velmi potěšil. Zrnko pravdy je též má oblíbená.:)
21.5.2009 22:15
Augustus
Je pravda, že je to pěkná doba co jsem seriál viděl, hlavní plus bych určitě přičetl Michalu Zebrowskemu, kterému, podle mě, ta role prostě sedla, což se dá každopádně dočíst i v nejrůznějších diskusích. To se bohužel nedá říct o ostatních postavách a děj tomu taky zrovna nepřidal. Na druhou stranu bych ale řekl, že alespoň na mě dobře působilo prostředí ve kterém se natáčelo a absence filmových triků byla lepší než kdyby se tvůrci pokoušeli za každou cenu vytvořit něco extra. Zaklínač přeci jen neměl příliš velký rozpočet.

Co se týče oblíbené povídky, těžko říct, popravdě jsem nad tím nikdy moc nepřemýšlel. Navíc se u mě za tu dobu prostřídala strašná spousta jiných knih, takže by to nebylo příliš objektivní. V nejživější paměti mám povídku Zrnko pravdy z první povídkové sbírky, kterou jsem si před nedávnem četl ve vlaku.
21.5.2009 20:24
Witcher
Jsem také ctitelem zaklínače, ale jen toho knižního. Mám na Tebe dva dotazy: Nevadí Ti, co s ním a ostatními v seriálu udělali? Máš nějakou nejoblíbenější povídku či příhodu s Geraltem?
21.5.2009 20:22
kolmo
Samozřejmě, že si Razer zase vymýšlí, což mohu stejně jako v jiných případech dokázat. Na té otázce nic účelového není a nadhodilo ji víc lidí. Vlastně mne k ní inspirovala WraithDea. Jenže ona ta otázka shodou okolností vyvrací jednu Razerovu absurdní teorii, což on si nechce přiznat. Tak ho nechme, ať si dělá, co chce a můžeme to klidně rozebrat spolu, tedy pokud jsi Haruhi viděl. Je to podle mne dost zajímavá úvaha nejen pro fanouška toho seriálu. A Razer ať si klidně hraje se svými paranoidními fantaziemi.;-)
21.5.2009 18:25
určitě
kdyby ale hned napsal třeba něco jako: Mě se Trigun prostě, nelíbí sice sem z něj viděl jen pár dílů, ale nelíbí se mi. A mám potřebu to čas od času napsat i k úplně jinému tématu.

Tak bych sice možná něco namítal ale určitě bych se tim nemusel zabejvat 3 hodiny... .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2020
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.018 vteřin