Guestbook - Komentáře

Autor


Nadpis

Text

Opiš co je na obrázku   opiš 


12.12.2007 11:39
Opravdu velmi děkuji
o firefly mám samozřejmě zájem, neviděl jsem ji ale lidi ji chválí tak proč ji sem nedat, že :)

díky tobě a ostatním to tu úplně neumře do doby než nahodím jeden zlepšováček ohledně obrázků na kterém jsem vlastně předtím dělal na novém projektu.
12.12.2007 0:17
Myslim .)
jasně že jo, beru to tak že jsme se dohodli a že je to hotovka, ostatní je na tobě. Pokud jde o pokračování, beru to jako součást dohody - vezmi si to kdykoliv ti to bude vyhovovat. Zatím k tomu teda chybí dost fotek a nejsem si jistý, jestli je stihnu do konce roku. Dej vědět kdybys k tomu ode mě něco potřeboval (nezapomeň prosím na odkaz na mapu .)
Ještě mě napadlo, jestli bys neměl zájem o recenzi Firefly (sci-fi seriál).
A přeju brzké uzdravení :)
11.12.2007 22:45
ale
ta zone neni ledajakej blog, patří to tam Kaname co tady na FA taky celkem pomohla, např recenzí na Cowboye nebo nějakejma hláškama u Inuyashovi, mimochodem moc za ty hlášky díky!
11.12.2007 22:38
jo jo taky sem čučel dyž sem byl tuhle n1 :)
11.12.2007 22:13
Hehh :)
Heh, zdarec Foxiku :) Jak tak vidim, tak nás předběhla nějakej anime-zone když dáš anime vyhledat na seznamu :D To je drzost toto :D
Už jsem si zvykl být druhý/první s tebou :D
6.12.2007 20:13
Augustus
to bude bohužel tím že se mi přihodila poměrně vážná zdravotní komplikace a byl sem posledních 14 dní hospitalizován v nemocnici. Ale snad dá li bůh by se to mělo do 3 měsíců srovnat :(
6.12.2007 12:09
Krása
Moc se mi to tu líbí.Je to opravdu krásné.Obrázky jsou skvělé.
5.12.2007 13:37
Recenzia k ALIENS
Rad by som sa vyjadril k jednej otázke v recenzii...jakto že v každom filme vzeral votrelec inač? no asi preto že:
1.Drone-biela hlava jeho ulohou je chytať a starať sa o hniezdo
2.Warriour-bojovník chraniaci hniezdo pred mariňákmy
3.Runner-Kríženec psa a votrelca
4.zmena je spôsobená genetickou mutáciou zavinenou pozmenenou DNA kráľovnej
3.12.2007 16:11
Hm...
Neumřelo to tu tady trochu?
26.10.2007 10:50
Razer
Jj děkuji ti moc...:-)jinak a tento blogís je taky velmi pěkný...;-)
25.10.2007 23:51
tak sem si s ikonkou pohrál a přihodil tě do odkazů, snad to tak bude stačit.

A díky za to, že sis nás všimla :)

Omlouvám se že sem všechno neudělal hned ráno, ale to víš pořád neni čas.

PS: Máš pěknou ikonku
25.10.2007 9:07
Ikonka
Ještě jsem chtěla v této kategorii najdete ikonky, http://inuka.animegirl.sblog.cz/icons/ a myslím že ta hnedka prvníá je nej...aspoň podle mě...
25.10.2007 8:56
tak jo
dám, někdy během dneška. :)
24.10.2007 23:44
Spřátelíte?
Dobrý den, já (Inuka) a Animegirl jsme se chtěli zeptat jestli se s náma nespřátelíte, byli bychom velmi vděčné, myslím že je toto velmi dobrý blog a náš, aspoň podle mého názoru stojí za povšimnutí, tak jestli s tím souhlasíte dejte mi vědět buďto na icq - 228-794-888 a nebo na mail inuka.animegirl@seznam.cz . Děkuji předem za odpověď.Tučný textKurzíva
20.10.2007 23:23
yup yup :D

Díky
20.10.2007 22:38
Samozřejmě, že na tebe ráda dám odkaz. Tohle místečko plné naprosto perfektně zpracovaných recenzí nemohu opomenout:))
20.10.2007 0:09
Samozřejmě
Teď ale zrovinka dělám na ještě jednom projektu mimo FA (zatím bych nechtěl zveřejňovat) to práce škola atd mi teď zabírá hrozně moc času... proto sem byl vlastně i nucet požádat o spolupráci na FA kamarády a jiné autory.
20.10.2007 0:07
A ak by som si počkala?

Teraz na vážnu nôtu: ak by si mal chuť a našiel by sa i čas, stačí sa mi ozvať. Milerada niečo uverejním. Ešte raz ďakujem a držím palce!
19.10.2007 23:53
Díky za pochvalu
Chápu kam míříš, ale jak říkám článků mám málo věř mi chtěl bych jich mít mnohem víc :) Problém je že stíhám právě tak 2 recky do měsíce...

Zatím tedy mohu z oblasti anime nabídnout pouze přednášku pana Nunokavy tady je ten problém.
19.10.2007 23:47
re:otázka
O každodenné uverejňovanie mi ani nešlo, pretože, ako si to sám povedal, nemalo by to efekt. Avšak, občasné skrášlenie webu niečím novým, napríklad raz až dvakrát do mesiaca (podľa dohody) by, aspoň podľa mňa, zdynamizovalo chod samotného webu.

Navyše, pokiaľ by som nebola posadnutá kvalitou, neozvem sa ti - aby som to špecifikovala, mala som záujem práve o tvoje veci. I tak, ďakujem za ochotu, možno inokedy;)
19.10.2007 23:44
Koneckonců
pokud máte zájem můžete to udělat hned teď sekce odkazy je plně funkční... Vzhledem k našemu pořadí ve vyhledávačích a menšímu počtu článků je odkaz od nás dovoluji si tvrdit hodnotnější než třeba z otakulandu kde je anime titulů 1600 návštěvnost okolo 1500 den. U nás je článků 40 a návštěvnost cca 250 den tj máme zhruba 6x větší návštěvnost na konkrétní titul.
19.10.2007 23:34
Yaonee
Podobnou možnost už mi nabízel Proteus (ten hodný človíček co nabídl možnost si s vámi prohodit ikonku).

Řekl jsem mu v podstatě to samé co teď povím tobě, výměně článků se nebráním, avšak výměně recenzí obecně moc neholduji. Vyměňuji jen příležitostně tedy ne nic pravidelného. Podstatou stránek je totiž spíše dobré články shromažďovat, proto se místo na jejich množství orientuji na kvalitu i když sem pak bit na návštěvnosti apod.

A zase proti článkům, novinkám ve slovenštině nic nemám, ba naopak, ale recenze preferuji české, zatím (plánuji časem rozjet vícejazyčnou verzi stránek).

Přišel sem proto s nápadem, že by nebylo špatné recenze prolinkovat tj. na konci mé recenze by byl odkaz na recky hellsinga jinde (Animedreamu třeba) a opačně.
19.10.2007 23:10
Otázka
V podstate sa zahrám na mierne dotieravého človiečika. Nemal by si záujem o menšiu spluprácu v rámci výmeny článkov? Ak teda tvoj web ako taký ponúka možnosť odprezentovania textu i v inom jazyku, než len v češtine.

Animedream.sk (admin nemal na výber, keď som ho s tým nápadom prepadla) plánuje rozšíriť sekciu recenzií o texty, ktoré by boli písané českými autormi. Je to mierne sebecký zámer, pretože tak prilákame možno viac ľudí, avšak na druhej strane sa tým ponúkne verejnosti iný zaujímavý štýl písania a autor sa sám môže zviditeľniť. Išlo by o malú vzájomnú reklamu - samozrejme s kvalitou.
17.10.2007 19:29
promiň
Vadí mi, že je zbytečná. Napsal jsem to tam, ale asi ne dost jasně.

Jinak spoléhání se na zdravý rozum u větší skupiny lidí patří k nejhorším příkladům naivity v dějinách lidstva.;-)

Apropo, co máš s těmi občanskými jmény? Umenšuje snad slova autora to, když publikuje pod pseudonymem?

Na zbytek zreagujei později. Momentálně mne tlačí čas.:(
17.10.2007 15:39
Proč mám pocit, že některé otázky záměrně špatně chápeš :) ?

Na otázku co konkrétně ti vadí jsi totiž neodpověděl a vložil jsi mi do úst něco co jsem nikdy neřekl a to, že chceš čachrovat s věkem, nebo se za nízký věk má člověk stydět... .

Vybízel jsem tě k tomu si 2-3 roky ubrat nebo přidat čistě pro tvojí osobní spokojenost (když je teda tvé stáří tajné), protože mi opravdu nejde o to vědět kolik komu přesně je. Nicméně orientačně je dobré ten údaj znát právě pro lepší komunikaci mezi uživateli a další funkce jaké bude web v budoucnu nabízet. Touto cestou jdou i jiné weby, nicméně uvažuji o tom, že z toho věku udělám údaj nepovinný, ale ještě nejsem rozhodnut.
Inteligentní člověk jak sám říkáš by se totiž neměl stydět za to že mu je 14 nebo 40 pokud je jinak jeho anonymita zcela zajištěna. A spoléhám na zdravý rozum, že když už se někam přihlašuji nebudu záměrně lhát a mlžit viz. systém wikipedie.


Podpory si vážím, a nechci být nevděčný, ale pokud jsi měl zájem o výměnu IKON tedy ne odkazů měl jsi to tak postavit hned na začátku.
Proteus s animedream tak učinil a nebyl nejmenší problém, recky maj kvalitní výměna je ekvivalentní tj oni tam maj spoustu ikon ale velkou návštěvnost já ikon málo a návštěvnost menší... .

Pokud chceš celou věc brát čistě z pohledu prokliku musím ti sdělit šokující zprávu, ale z těch cca 750 lidí co za den na splat přijdou na ten jeden textový (můj) link ze 14ti třeba taky 2-3 dny nikdo neklikne. Holt to není ikonka, bohužel.

To jak je spřátelený web dobrý se každý dozví z jeho popisku víc sem to neměl potřebu nějak řešit a s vyloženě špatnými weby se nepřátelím vůbec.

Bohužel Splat není obdoba magového soudu s patentem na pravdu takže i když upozorňuje na opravdové křivárny (což je činnost jistě záslužná) druhá strana na to má jistě názor jiný a komu pak věřit, že? A všechno to končí hádkou. Čili mě osobně zatím tenhle typ "odhalování" pro čtenáře moc platný nepřijde, jó kdo ví za pár let až si Splat vybuduje jisté renomé, jeho autoři budou všeobecně známí pod pravými jmény tak budou mít takové příspěvky skutečnou morální hodnotu, ale zatím je to pro mě pouze slovo autora článku proti slovu "křiváka". A já skutečně nevím, nemohu předjímat kdo pravdu skutečně má.

Doufám že jsem nikoho svou upřímností neurazil.
17.10.2007 12:33
Re: ikona
Chápu a na vysvětlenou dodávám, že Pretender o to výslovně neprojevil eminentní zájem, jelikož ho to zase tolik nezajímalo. Splat má totiž několikanásobně vyšší návštěvnost než Fox Axe a umístění odkazu na ni (myšlena sekera:)) ) v top zóně na první straně Splatu bylo spíše projevem podpory zajímavému projektu. Což jsem musel ve Splatu dokonce nějakou dobu prosazovat. Podobné to bylo s Proteem a Animedream.

Jinak do rozvržení odkazů zde jsem Ti nikdy mluvit nechtěl. Jen mne zmátl ten název "Spřátelené weby", který nijak nenaznačoval, že odkazy třídíš podle kvality a zaměření (a možná to nezmátlo zdaleka jen mne). Tak jsem se raději chtěl informovat na Tvůj poměr ke Splatu a budoucnost případné další spolupráce.

Ohledně, řekněme, bojových článků na Splatu...zrovna ty považuji na něm za to nejlepší a možná i nejužitečnější. Jelikož o novinkách, překladech,filmech, hudbě i anime píše relativně hodně webů, ale veřejně pranýřovat podrazy a jiné špatnosti si nedovolí téměř žádný. A domnívám se, že např. Ty bys to určitě ocenil, kdyby ses nějakého stal obětí. Což se může přihodit každému.;-)

Ale to je již jiné téma.
17.10.2007 12:16
RE: věk etc.
Milý Razere, pokud bych již chtěl se svým věkem nějak čachrovat, tak bych si zřejmě nějaké ty roky ubral a víš proč? Jelikož pro mne je směrodatné, co kdo říká a jak kdo píše. Přičemž pokud píše již ve čtrnácti dobře, tak je to pro mne více, než kdyby tvořil na odpovídající úrovní ve čtyřiadvaceti. Přece jenom v těch čtrnácti má totiž ještě mnohé před sebou a hlavně se u něj dá přepokládat výrazný tvůrčí vývoj...pokud možno k lepšímu. Takže za nízký věk se nikdo rozhodně stydět nemusí. Spíš naopak.;-)

Hlavní problém bych však viděl právě v tom čachrování. Znáš to přece...někdo si přidá a někdo zas ubere. No, vždyť k tomu přece sám admin v guestbooku vybízel, tak proč ne, že? Ve výsledku však nakonec dostaneš údaje, jejichž věrohodnost se rovná nule. Nemáš totiž žádnou možnost si je ověřit. Takže se tak jako tak nic nedozvíš stejně jako každý, kdo by se na podobné "statistiky" spoléhal.
Vyvstává tedy otázka: Nač je tam ta zbytečná kolonka, která o ničem nevypovídá, a nač ji potom vyplňovat?
16.10.2007 18:29
Hláška u Inuyashi
Musel jsem jí přepsat protože nebyla zadána úplně nejlépe, ale mockrát za ní našemu neznámemu děkuji, možná kdyby se regnul věděl bych o koho jde :p
16.10.2007 16:14
Super super
super :)
16.10.2007 11:43
re: články z Hikikomori
No, vlastně nevidím důvod proč ne - řekl bych, že měsíc je rozumná doba a článkům to prodlouží život. Obzvlášť až konečně zprovozním stránkování ;)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2020
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0103 vteřin