Guestbook - Komentáře

Autor


Nadpis

Text

Opiš co je na obrázku   opiš 


21.5.2009 17:59
Razer: každý sleduje co se mu líbí a stejně tak o tom píše podle toho jak se mu to líbilo a je samozřejmé, že když se to někomu nelíbilo, tak se mu také nebude líbit článek od člověka, kterému se to líbilo :-)
21.5.2009 17:45
Witcher
JJ na tebe, tak to je tedy hodně zajímavá shoda okolností. Já knihy ani seriál nečetl, ale slyšel sem, že prý knihy jsou dobré, ale tv seriál už ne.

To RPG zaklínač má na dnešní dobu rozhodně nadprůměrný příběh to samé ten Mass Effect dnes jsou totiž v módě pokud možno co nejlehčí věci které zvládne dohrát i podprůměrně inteligentní 12 leté dítě.
PS: Musíš si pohrát s kamerou ona se defaultně nastaví nějak strašně špatně a je to skoro nehratelný ale když to potuníš hraje se to najednou mnohem lépe.
21.5.2009 17:45
kolmo - blacklagoon
nedávno sem začal sledovat a vypadá to vážně povedeně, asi se po Tenchim pustím právě do něj.

Ale shrnuto, Augustus začal plácat u Haruhi cosi o tom že Trigun je shit, a že ho sledujou retardi já se ho zeptal proč to říká, on neodpověděl, pak přišla nicka a začala místo něj velmi povýšeně vysvětlovat co tím jako myslel. No já řekl že je to tedy asi u Haruhi OT a budu další podobné výlevy mazat... no a dále se už radši neptej a raději si to sám přečti, nebo mě zas Augustus obviní že lžu a nebo špatně chápu.
21.5.2009 16:44
razer
"pěkná ikonka, ty máš rád zaklínače? Já před pár týdny začal hrát PC hru a je to po Massefectu nej RPG za posledních snad 5 let (no já jich zas až tolik nehrál :-)" ... hádám, že to bylo na mě =) ... no co se týče přezdívky tak ta vznikla úplnou náhodou a se zaklínačem jako takovým tehdy neměla nic společného, když jsem na Sapkowského dílo zpětně narazil, byl jsem jen rád. Geraltovy příhody jsou skvělé, jak v seriálové tak knižní podobě. Hru jsem zatím bohužel nehrál, snad jen demo a přiznám se, že mě ani moc neláká. Prim u mě už dlouho hrají knihy a anime, takže na hry toho času nezbývá, zvlášť jde-li o rozsáhlejší rpg =)
21.5.2009 15:05
moc práce v práci, což je celkem nečekané hehe :-), teďka přes víkend jsem si ale udělal čas a mrkl na anime Black lagoon, fakt parádní doporučuju všem :-).

A co se vlastně tady stalo? Nechce se mi číst všech ty komentáře.
21.5.2009 14:56
ahoj kolmo
zrovna včera sem myslel na to jestli ti nemám napsat email co s tebou je? :-)
21.5.2009 14:52
hoj
Tak jsem se konešně trošku ,,zastavil,, a mrkl se po dlouhe době za váma a vidím, že se tu zrovna nenudíte, nechci se do toho něják plést takže vás jen zdravím :-D
21.5.2009 14:47
pokud tě
zajímá odpověď doporučuji ti přečíst si recenzi také z toho důvodu je daná otázka čistě účelová a bezpředmětná.

Já svoje řekl
21.5.2009 12:26
ehm...brzdi
Tady nejde o žádný úhel pohledu, ale spíš o to, že agresivitu a naštvanost ze strany Nicky i mne způsobují očividné výmysly ze vé strany. Jako třeba to, že jsem ze Trigunu viděl údajně jen jeden díl. Napsal jsem, že jsem jej (tedy setiál)nedokoukal(!) celý, což je dost velký rozdíl. Takže informaci o jednom jediném dílu sis vycucal z prstu. Je možné, že ses sekl a v diskuzi se pouze neorientuješ, ale děláš to tak často, až to začíná být podezřelé.

Morální poselství Trigunu rozebírat nehodlám. Neboj. Každopádně zařáží Tvá teorie o tom, že dobré dílo musí být pochopitelné hned napoprvé, což třeba Haruhi pro spoustu diváků není a na kvalitě jí to dle mého názoru neubírá.

Normální divák je dost zavádějící formulace, pod kterou si může každý představit spousty různých věcí. Kupříkladu já si tam z kontexu dosadil, že prakticky každý, což bylo možná špatně, potom se omlouvám a beru zpět. Nicméně, pokud by to měl pochopit opravdu každý, zahrnovalo by to i retardy, což mi přišlo směšné. Jako že i o inteligenci spousty průměrných diváků anime si nelze podle nadšených frází v různých blogíííííscích dělati žádné velké iluze. Takže těmi retardy ve svém komentáři jsem myslel určitou skupinu diváků, nikoli Tebe.

Mně a dalším lidem to přišlo z textu dost pochopitelné a mrzí mne, že sis to vztáhl na sebe, což doteď nechápu jak.

Takže si myslím, že se obejdeme bez mazání a urážek. Stačí, když si při psaní komentářů dáš pozor na to, abys nevytahoval zkreslenosti typu jeden díl či, že Tě někdo označuje za retarda, což pak lidi nebude zbytečně vytáčet k jízlivým komentářům jako, že máš problémy pochopit psaný text.

Doufám, že jsme si toto nedorozumění vyjasnili a můžeme se u Haruhi vrátit k nesmírně zajímavé otázce, kterou zde nakousli i jiní.

Je u Haruhi chaby, že ji spousta normálních (či průměných) diváků nepochopí hned napoprvé a ubírá jí to na kvalitě?

Diskuzi bychom dále mohli do věcné roviny přesunout tam, protože tohle se Haruhi příto týká. Platí?;-)
20.5.2009 21:18
tak že jsi to ty
Právě sem promarnil 2 hodiny času ale doufám, že nyní můj úhel pohledu snad pochopíš i ty. Je to pravděpodobně naposled co promarňuji tímto způsobem tolik času.

Nicka:
hahaha
Řekla bych, že ti spíš chtěl předhodit zase nějakej ten tvůj pseudonázorovej blábol typu že dobrý věci musej bejt pro každýho (!) pochopitelný hned napoprvý. Tos tvrdil a obhajoval u Trigunu, ne? (zde bych poznamenal, že jsem tvrdil něco trochu jiného a sice: Mnozí asi nebudou souhlasit, ale podle mě je i u téhle ligy nejdůležitější, aby byly myšlenky ve filmu obsažené pochopitelné normálnímu divákovi hned na poprvé) A jestli to chápu správně, tím Shitgunem bude asi myšlenej Trigun. To je vidět na první pohled ale Tobě pro jistotu zopakuju, protože máš často problém chápat dost očividný věci.
(Až sem o Haruhi nepadlo ani slovo)

Takže co Haruhi? Tu taky nepochopí každej hned. Docela mě překvapuje, žes dal vysoký hodnocení něčemu, u čeho je potřeba zapnout trochu víc mozek. (Zde tedy Nicka buď tvrdí, že normální divák neumí zapnout mozek a nebo a to je k předešlé větě pravděpodobnější se snaží naznačit že to neumím já).

Augustus:
Ale aby pak nebyl problém v tom, že by to každý (třeba i retard) hned napoprvé nepochopil. To by byla chyba! Třeba u "klenotů" typu Shitgun to nehrozí.:-D

*Pro nechápavé, Shitgunem míní Augustus Trigun, který jsem kladně hodnotil pro jeho morální posleství. Augustus z něj sice viděl jen jeden díl ale už to stačilo na několik hodin trvající hádku viz příslušná diskuse. Vzhledem k tomu je celkem jasné koho tím retardem kterému se líbí jen dle něj jednoduché věcí míní.
20.5.2009 20:55
takže ještě jednou
Abychom nedopafli u prokázaných výmyslů jako na postavách.cz

Kde jsem o Tobě napsal, že jsi retard nebo to napsala Nicka?

Když ji urážíš, logicky uráží Tebe. Tomu se jednoduše vyhneš, když budeš hrát fér.;-)

Co je offtopic na tom, když se Tě někdo v komentáři u Haruhi zeptá, jestli Ti na ní taky nevadí ta nepochopitelnost na první zkouknutí, kterou jsi vyčítal jiným anime?

Nesmyslná cenzura komentářů by velmi uškodila Tvé dobré pověsti i vícero spolupracím. Měl bys to dobře zvážit.
20.5.2009 20:36
Ad haruhi
bavím se o nicčině príspěvku a věř tomu nebo ne nelibuju si v tom neustále číst o tom že sleduju šity a sem retard a tak podobně.

Rovněž mě nebaví neustálé hádky o tom, že jsem špatně pochopil slova jako retard, lhář, křivák... která vlastně nebyla vůbec určena mě ba dokonce možná šlo o lichotky, jen já si asi ta slova špatně interpetuji, protože nedovedu pochopit delší text.

Ale prosím proti gustu a názoru žádný dyšputát když je k tématu, to co se zas začíná rozjíždět u Haruhi je další kolo urážek mé osoby z tvé a nicčiny strany.

Všimni si, že 99.999% názorů návštěvníků těchle stránek mi vůbec nevadí oni je totiž řeknou někdy i trochu důrazněji, ale nemají potřebu je neustále dokola a dokola opakovat a přidávat k nim různá "legrační" slovíčka jako shit, hnus... .

Nevím jak jinak to slušně vysvětlit, ale já nestojím o to aby u každého druhého článku byl komentář od augusta, nebo nicky o Shitgunu, Hnusu+... a nebo hádka o tom jakej sem retard když se mi ty seriály líbí. Stejně tak jako já nemám potřebu je neustále vychvalovat a očerňovat vás za to, že je nemáte rádi očekávám, že ani vy a nebo někdo jiný to s tím vyjadřováním nebude přehánět.


A na konec bych dodal že už mi opravdu začíná pomalu docházet trpělivost, skutečně mám velmi mnoho práce a nemám čas neustále řešit podobné hovadiny. Místo nich sem teď už mohl mít napsaných třeba 10 článků, které by lidé ocenily mnohem více.

Takže od teď už upozorním vždy pouze jednou a pak nastane mazání a bez diskuze.
19.5.2009 11:37
witchere
pěkná ikonka, ty máš rád zaklínače? Já před pár týdny začal hrát PC hru a je to po Massefectu nej RPG za posledních snad 5 let (no já jich zas až tolik nehrál :-)
4.5.2009 21:53
Pěkné a asi i známé AMV

http://www.youtube.com/watch?v=EB92K56U1Vo

jen je tam na mě zbytečně moc nových věcí jako Naruto, Bleach, One Piece...
28.4.2009 17:43
ja už se na to celkem dlouho chystám Razere vážně :-D ale jaksi něják furt nemám na to čas :(
28.4.2009 15:22
To je vážně
pěkné :-)

Minimálně můžu odpřísáhnout že až dodívám to Tenchi sepíšu recenzičku mezitím možná přihodím něco jiného.

Věci se maj tak že sem teď gedimanovi pomáhal rozjet jeho stránku, učil mamku nějaké nové programy na pc, pracoval hodně na postavách a zanedbával školu a FA no a teď budu nejdřív asi dohánět tu školo a až pak FA ale kdyby ses na to nebo kdokoli z adminů cejtil přidejte nějakej článeček nebo novinku sami to teď už můžete :-)
28.4.2009 15:18
No něják to tu vázne chtělo by to nějákou novinku.

Tak aspon něco malého teď nedávno vyšel nový patch na WOW kde byli nejen ony diskutované dual talenty ale i nový raid Ulduar, musím říct, že je to celkem výzva a je opravdu dost těžký,ale i zábavný první část se prochází na vozítkách (tank, katapult, motorky) a opravdu sme se s guildou už takhle dlouho nepobavili :-D
16.4.2009 23:59
konečně
se tu dočtu něco nového i já! .-)
16.4.2009 22:58
ok :-)
kdyžtak si to nejdřív vyzkoušej na nějaké novince, smazat jí můžeš vždycky :)
16.4.2009 22:58
Great. Teď ještě inspiraci :) Né, já vím, mám rozdělaný článek o historii her Warhammer.
16.4.2009 22:51
a nebo
prostě zadej http://www.foxaxe.com/admin.php
:-)
16.4.2009 22:50
když klikneš na to tlačítko edit
na stránce s cizím článkem naskočí ti obrazovka kde už to uvidíš.

Původně byl odkaz hned v hlavní liště ale to jen pro mě :D ten pro vás tam budu muset nějak vtlačit ale to je drobnost.
16.4.2009 22:45
Nějak jsem nevyčetl, kde se vkládá nový článek...
16.4.2009 22:37
A to nejdůležitější
do admina se dostanete přes tlačítko edit nahoře na stránce s článkem .)
16.4.2009 22:24
PS
vše stojí a padá na tom aby se Autor v článku shodoval s vaším nickem

a ještě rada k nahrávání obrázků nahrávejte je jako první před vložením textu samotné novinky / článku jinak se při reloadu text ztratí.
16.4.2009 22:21
Admin rozhraní pro adminy je tu :)
Tak sem nahodil možnost že si každej admin může přidávat články jak chce a své články si může dle libosti upravovat a mazat u cizích by to jít nemělo.

Můžete nahrávat obrázky které se automaticky zmenší musí být ve formátu jpg a nesmí být moc velké když chcete aby se zobrazily v textu udělejte enter a napište: imgc2 a pak dejte zase enter pro druhý napište imgc3 atd... v textu by to mělo vypadat takto
text

imgc2

text

Dotazy a bugy hlašte .-)
PS nejlépe na admin rozhraní funguje firefox v ie6 je to trochu rozhozený.
16.4.2009 21:27
teď se budu logovat
za gedimana abych něco otestoval
16.4.2009 21:00
tak sem se dokopal
a zas dělám na kódu :-)

jinak sem viděl první tři díly u nás skoro neznámeho Tenchi Muyo a je to správné "anime" no prostě je to správně praštěné, ale hlavně ta animace! Taková se prostě už dnes nevidí.
15.4.2009 16:43
tak
dnes bude zas konečně recka :-) a pak další.

JJ učením těchhle věcí sem promarnil snad půl roku života v začátcích FA :D
15.4.2009 16:24
me
me se FA nacita normalne. Jo a tomu designu veda to celkem je (CSS apod. delal sem z toho nedavno praci do skoly CSS+PHP+MySQL a celkem humus) :-D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2020
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0163 vteřin