Guestbook - Komentáře

Autor

Nadpis

Text

Opiš co je na obrázku   opiš 


26.5.2009 13:52
cenzor Razer v akci
Tak když nemáme tuplem co říct, Razeze, tak cenzurujem, jo?
24.5.2009 12:22
Hoši,kdybyste oba měli registraci na lapiduchu(má ji jen Razer),tak bych vás v klubu lapiduch deathmatch nominoval:)
23.5.2009 23:31
Razer:
Stačí, když si nebudeš vymýšlet věci typu "viděl jenom jeden díl" či "pětkrát jsem se Tě ptal". Nebo si raději nevymýšlej vůbec, pak budeš vycházet skvěle se spoustou lidí a nejenom se mnou. Co se týče té arogance, tak to je většinou splátka za Tvoji.;-)
23.5.2009 22:33
zato když nemá pravdu Augustus (a nebo ten druhý tupě netrpí jeho arogantní chování) tak nedá s urážkama pokoj tak dlouho dokud druhému nerupnou nervy a nezačne mu taky nadávat, ale musím tě zklamat já na tvou hru osobních urážek a ponižování nehodlám přistoupit z toho už jsem vyrostl před několika lety.

Ovšem jestli věci poženeš neustále do extrému rozhlašováním toho, že jsem lhář a tak podobně rozhodně nečekej z mé strany přátelské jednání takhle se k sobě totiž slušní lidé nechovají.
23.5.2009 22:07
kolmo:
Tak, kdo by se toho nechytal, když se o něm píšou nepravdivé výmysly a shazuje se ubohými podpásovkami typu, že viděl jediný díl. Nicku a jiné, kdo s ním nesouhlasí, pak Razer označil buď za kamarády nebo přizvané posily, byť se o FA zajímali již dávno předtím. Pak nemá jednoho chytat kopřivka, když pracně sepisuje argumenty a Razer ho pak nepřímo označí za blbečka bez vlastního názoru, co jenom přizvukuje kamarádovi a smete tak ty jeho argumenty ze stolu, aby se jimi nemusel zabývat. A je to průhledně účelové.

Razer totiž není jako Ty. Tebe si vážím, protože Ty, když se sekneš (viz Warcraft), tak nemáš problém chybu jako chlap přiznat. Nikdo Ti nenadává, protože tohle se může stát každému, a jede se v klidu dál.

Když se však splete Razer, tak si začne vymýšlet, kičkovat, vytahovat podpásovky a obviňovat, aby to zametl pod stůl, což mnohé lidi logicky naštve a je to zdrojem hádek. Někteří odejdou se slovy, že takový ubožák jim nestojí za pokaženou náladu. Jiní ho za ubožáka nepovažují, ale jeho chování je tak hrozné, že mu ho prostě občas musejí dát trochu sežrat.

Co se týče Trigunu, tak na ten zasedlý nejsem, i když Razer mi ho málem svým přízemním přechvalováním dočista zhnusil. Je pravdou, že mne Trigun po nějaké době sledování unavil a znudil, takže jsem jej nedokoukal úplně do konce, který má být údajně lepší, ale celkově to již do zářných výšek nevytrhne. Podle mne je to zkrátka v něčem líbivé (hlavně asi humor), ale jinak průměrné místy až poprůměrné anime.

Jinak to, jestli je nepochopitelnost hned napoprvé chyba, bychom mohli probrat přímo u Haruhi.
22.5.2009 15:12
Augustus: Haruhi sem viděl už 5x takže bych se o ni bavit snad dokázal scela sem vše pochopil až na podruhé :-), ale to u mě není nic neobvyklého na anime co me zaujmou se stejně dívám dvakrát :-)

Jina těžko říci Triguna sem viděl líbil se mi a troufl bych si říci že jsem ho i pochopil (aspon doufám), spíš nevím že ti tak moc leží v žaludku.

A do třetice Razer si to moc bere nevím jestli jsou Auguste tvé narážky směřovány cíleně ale i tak si myslím že Razer už s tebe chytá ,,kopřivku,, když nějakou takovou narážku napíšeš :-) a sem tam se mu ani nedivím. I když já nejsem jiný taky se dokážu něčeho hodně chytnou a nasrat se.
22.5.2009 14:51
vcelku souhlasím
Michal Zebrowski je podle mne jediným plusem seriálu, i když si Geralta podle knih i vyobrazení v nich představuji trochu jinak.

Jinak mne serál kvůli stupidním změnám v příběhu velmi zklamal. Kdysi jsem na něj psal recenzi.

S tou povídkou jsi mne velmi potěšil. Zrnko pravdy je též má oblíbená.:)
21.5.2009 22:15
Augustus
Je pravda, že je to pěkná doba co jsem seriál viděl, hlavní plus bych určitě přičetl Michalu Zebrowskemu, kterému, podle mě, ta role prostě sedla, což se dá každopádně dočíst i v nejrůznějších diskusích. To se bohužel nedá říct o ostatních postavách a děj tomu taky zrovna nepřidal. Na druhou stranu bych ale řekl, že alespoň na mě dobře působilo prostředí ve kterém se natáčelo a absence filmových triků byla lepší než kdyby se tvůrci pokoušeli za každou cenu vytvořit něco extra. Zaklínač přeci jen neměl příliš velký rozpočet.

Co se týče oblíbené povídky, těžko říct, popravdě jsem nad tím nikdy moc nepřemýšlel. Navíc se u mě za tu dobu prostřídala strašná spousta jiných knih, takže by to nebylo příliš objektivní. V nejživější paměti mám povídku Zrnko pravdy z první povídkové sbírky, kterou jsem si před nedávnem četl ve vlaku.
21.5.2009 20:24
Witcher
Jsem také ctitelem zaklínače, ale jen toho knižního. Mám na Tebe dva dotazy: Nevadí Ti, co s ním a ostatními v seriálu udělali? Máš nějakou nejoblíbenější povídku či příhodu s Geraltem?
21.5.2009 20:22
kolmo
Samozřejmě, že si Razer zase vymýšlí, což mohu stejně jako v jiných případech dokázat. Na té otázce nic účelového není a nadhodilo ji víc lidí. Vlastně mne k ní inspirovala WraithDea. Jenže ona ta otázka shodou okolností vyvrací jednu Razerovu absurdní teorii, což on si nechce přiznat. Tak ho nechme, ať si dělá, co chce a můžeme to klidně rozebrat spolu, tedy pokud jsi Haruhi viděl. Je to podle mne dost zajímavá úvaha nejen pro fanouška toho seriálu. A Razer ať si klidně hraje se svými paranoidními fantaziemi.;-)
21.5.2009 18:25
určitě
kdyby ale hned napsal třeba něco jako: Mě se Trigun prostě, nelíbí sice sem z něj viděl jen pár dílů, ale nelíbí se mi. A mám potřebu to čas od času napsat i k úplně jinému tématu.

Tak bych sice možná něco namítal ale určitě bych se tim nemusel zabejvat 3 hodiny... .
21.5.2009 17:59
Razer: každý sleduje co se mu líbí a stejně tak o tom píše podle toho jak se mu to líbilo a je samozřejmé, že když se to někomu nelíbilo, tak se mu také nebude líbit článek od člověka, kterému se to líbilo :-)
21.5.2009 17:45
Witcher
JJ na tebe, tak to je tedy hodně zajímavá shoda okolností. Já knihy ani seriál nečetl, ale slyšel sem, že prý knihy jsou dobré, ale tv seriál už ne.

To RPG zaklínač má na dnešní dobu rozhodně nadprůměrný příběh to samé ten Mass Effect dnes jsou totiž v módě pokud možno co nejlehčí věci které zvládne dohrát i podprůměrně inteligentní 12 leté dítě.
PS: Musíš si pohrát s kamerou ona se defaultně nastaví nějak strašně špatně a je to skoro nehratelný ale když to potuníš hraje se to najednou mnohem lépe.
21.5.2009 17:45
kolmo - blacklagoon
nedávno sem začal sledovat a vypadá to vážně povedeně, asi se po Tenchim pustím právě do něj.

Ale shrnuto, Augustus začal plácat u Haruhi cosi o tom že Trigun je shit, a že ho sledujou retardi já se ho zeptal proč to říká, on neodpověděl, pak přišla nicka a začala místo něj velmi povýšeně vysvětlovat co tím jako myslel. No já řekl že je to tedy asi u Haruhi OT a budu další podobné výlevy mazat... no a dále se už radši neptej a raději si to sám přečti, nebo mě zas Augustus obviní že lžu a nebo špatně chápu.
21.5.2009 16:44
razer
"pěkná ikonka, ty máš rád zaklínače? Já před pár týdny začal hrát PC hru a je to po Massefectu nej RPG za posledních snad 5 let (no já jich zas až tolik nehrál :-)" ... hádám, že to bylo na mě =) ... no co se týče přezdívky tak ta vznikla úplnou náhodou a se zaklínačem jako takovým tehdy neměla nic společného, když jsem na Sapkowského dílo zpětně narazil, byl jsem jen rád. Geraltovy příhody jsou skvělé, jak v seriálové tak knižní podobě. Hru jsem zatím bohužel nehrál, snad jen demo a přiznám se, že mě ani moc neláká. Prim u mě už dlouho hrají knihy a anime, takže na hry toho času nezbývá, zvlášť jde-li o rozsáhlejší rpg =)
21.5.2009 15:05
moc práce v práci, což je celkem nečekané hehe :-), teďka přes víkend jsem si ale udělal čas a mrkl na anime Black lagoon, fakt parádní doporučuju všem :-).

A co se vlastně tady stalo? Nechce se mi číst všech ty komentáře.
21.5.2009 14:56
ahoj kolmo
zrovna včera sem myslel na to jestli ti nemám napsat email co s tebou je? :-)
21.5.2009 14:52
hoj
Tak jsem se konešně trošku ,,zastavil,, a mrkl se po dlouhe době za váma a vidím, že se tu zrovna nenudíte, nechci se do toho něják plést takže vás jen zdravím :-D
21.5.2009 14:47
pokud tě
zajímá odpověď doporučuji ti přečíst si recenzi také z toho důvodu je daná otázka čistě účelová a bezpředmětná.

Já svoje řekl
21.5.2009 12:26
ehm...brzdi
Tady nejde o žádný úhel pohledu, ale spíš o to, že agresivitu a naštvanost ze strany Nicky i mne způsobují očividné výmysly ze vé strany. Jako třeba to, že jsem ze Trigunu viděl údajně jen jeden díl. Napsal jsem, že jsem jej (tedy setiál)nedokoukal(!) celý, což je dost velký rozdíl. Takže informaci o jednom jediném dílu sis vycucal z prstu. Je možné, že ses sekl a v diskuzi se pouze neorientuješ, ale děláš to tak často, až to začíná být podezřelé.

Morální poselství Trigunu rozebírat nehodlám. Neboj. Každopádně zařáží Tvá teorie o tom, že dobré dílo musí být pochopitelné hned napoprvé, což třeba Haruhi pro spoustu diváků není a na kvalitě jí to dle mého názoru neubírá.

Normální divák je dost zavádějící formulace, pod kterou si může každý představit spousty různých věcí. Kupříkladu já si tam z kontexu dosadil, že prakticky každý, což bylo možná špatně, potom se omlouvám a beru zpět. Nicméně, pokud by to měl pochopit opravdu každý, zahrnovalo by to i retardy, což mi přišlo směšné. Jako že i o inteligenci spousty průměrných diváků anime si nelze podle nadšených frází v různých blogíííííscích dělati žádné velké iluze. Takže těmi retardy ve svém komentáři jsem myslel určitou skupinu diváků, nikoli Tebe.

Mně a dalším lidem to přišlo z textu dost pochopitelné a mrzí mne, že sis to vztáhl na sebe, což doteď nechápu jak.

Takže si myslím, že se obejdeme bez mazání a urážek. Stačí, když si při psaní komentářů dáš pozor na to, abys nevytahoval zkreslenosti typu jeden díl či, že Tě někdo označuje za retarda, což pak lidi nebude zbytečně vytáčet k jízlivým komentářům jako, že máš problémy pochopit psaný text.

Doufám, že jsme si toto nedorozumění vyjasnili a můžeme se u Haruhi vrátit k nesmírně zajímavé otázce, kterou zde nakousli i jiní.

Je u Haruhi chaby, že ji spousta normálních (či průměných) diváků nepochopí hned napoprvé a ubírá jí to na kvalitě?

Diskuzi bychom dále mohli do věcné roviny přesunout tam, protože tohle se Haruhi příto týká. Platí?;-)
20.5.2009 21:18
tak že jsi to ty
Právě sem promarnil 2 hodiny času ale doufám, že nyní můj úhel pohledu snad pochopíš i ty. Je to pravděpodobně naposled co promarňuji tímto způsobem tolik času.

Nicka:
hahaha
Řekla bych, že ti spíš chtěl předhodit zase nějakej ten tvůj pseudonázorovej blábol typu že dobrý věci musej bejt pro každýho (!) pochopitelný hned napoprvý. Tos tvrdil a obhajoval u Trigunu, ne? (zde bych poznamenal, že jsem tvrdil něco trochu jiného a sice: Mnozí asi nebudou souhlasit, ale podle mě je i u téhle ligy nejdůležitější, aby byly myšlenky ve filmu obsažené pochopitelné normálnímu divákovi hned na poprvé) A jestli to chápu správně, tím Shitgunem bude asi myšlenej Trigun. To je vidět na první pohled ale Tobě pro jistotu zopakuju, protože máš často problém chápat dost očividný věci.
(Až sem o Haruhi nepadlo ani slovo)

Takže co Haruhi? Tu taky nepochopí každej hned. Docela mě překvapuje, žes dal vysoký hodnocení něčemu, u čeho je potřeba zapnout trochu víc mozek. (Zde tedy Nicka buď tvrdí, že normální divák neumí zapnout mozek a nebo a to je k předešlé větě pravděpodobnější se snaží naznačit že to neumím já).

Augustus:
Ale aby pak nebyl problém v tom, že by to každý (třeba i retard) hned napoprvé nepochopil. To by byla chyba! Třeba u "klenotů" typu Shitgun to nehrozí.:-D

*Pro nechápavé, Shitgunem míní Augustus Trigun, který jsem kladně hodnotil pro jeho morální posleství. Augustus z něj sice viděl jen jeden díl ale už to stačilo na několik hodin trvající hádku viz příslušná diskuse. Vzhledem k tomu je celkem jasné koho tím retardem kterému se líbí jen dle něj jednoduché věcí míní.
20.5.2009 20:55
takže ještě jednou
Abychom nedopafli u prokázaných výmyslů jako na postavách.cz

Kde jsem o Tobě napsal, že jsi retard nebo to napsala Nicka?

Když ji urážíš, logicky uráží Tebe. Tomu se jednoduše vyhneš, když budeš hrát fér.;-)

Co je offtopic na tom, když se Tě někdo v komentáři u Haruhi zeptá, jestli Ti na ní taky nevadí ta nepochopitelnost na první zkouknutí, kterou jsi vyčítal jiným anime?

Nesmyslná cenzura komentářů by velmi uškodila Tvé dobré pověsti i vícero spolupracím. Měl bys to dobře zvážit.
20.5.2009 20:36
Ad haruhi
bavím se o nicčině príspěvku a věř tomu nebo ne nelibuju si v tom neustále číst o tom že sleduju šity a sem retard a tak podobně.

Rovněž mě nebaví neustálé hádky o tom, že jsem špatně pochopil slova jako retard, lhář, křivák... která vlastně nebyla vůbec určena mě ba dokonce možná šlo o lichotky, jen já si asi ta slova špatně interpetuji, protože nedovedu pochopit delší text.

Ale prosím proti gustu a názoru žádný dyšputát když je k tématu, to co se zas začíná rozjíždět u Haruhi je další kolo urážek mé osoby z tvé a nicčiny strany.

Všimni si, že 99.999% názorů návštěvníků těchle stránek mi vůbec nevadí oni je totiž řeknou někdy i trochu důrazněji, ale nemají potřebu je neustále dokola a dokola opakovat a přidávat k nim různá "legrační" slovíčka jako shit, hnus... .

Nevím jak jinak to slušně vysvětlit, ale já nestojím o to aby u každého druhého článku byl komentář od augusta, nebo nicky o Shitgunu, Hnusu+... a nebo hádka o tom jakej sem retard když se mi ty seriály líbí. Stejně tak jako já nemám potřebu je neustále vychvalovat a očerňovat vás za to, že je nemáte rádi očekávám, že ani vy a nebo někdo jiný to s tím vyjadřováním nebude přehánět.


A na konec bych dodal že už mi opravdu začíná pomalu docházet trpělivost, skutečně mám velmi mnoho práce a nemám čas neustále řešit podobné hovadiny. Místo nich sem teď už mohl mít napsaných třeba 10 článků, které by lidé ocenily mnohem více.

Takže od teď už upozorním vždy pouze jednou a pak nastane mazání a bez diskuze.
19.5.2009 11:37
witchere
pěkná ikonka, ty máš rád zaklínače? Já před pár týdny začal hrát PC hru a je to po Massefectu nej RPG za posledních snad 5 let (no já jich zas až tolik nehrál :-)
4.5.2009 21:53
Pěkné a asi i známé AMV

http://www.youtube.com/watch?v=EB92K56U1Vo

jen je tam na mě zbytečně moc nových věcí jako Naruto, Bleach, One Piece...
28.4.2009 17:43
ja už se na to celkem dlouho chystám Razere vážně :-D ale jaksi něják furt nemám na to čas :(
28.4.2009 15:22
To je vážně
pěkné :-)

Minimálně můžu odpřísáhnout že až dodívám to Tenchi sepíšu recenzičku mezitím možná přihodím něco jiného.

Věci se maj tak že sem teď gedimanovi pomáhal rozjet jeho stránku, učil mamku nějaké nové programy na pc, pracoval hodně na postavách a zanedbával školu a FA no a teď budu nejdřív asi dohánět tu školo a až pak FA ale kdyby ses na to nebo kdokoli z adminů cejtil přidejte nějakej článeček nebo novinku sami to teď už můžete :-)
28.4.2009 15:18
No něják to tu vázne chtělo by to nějákou novinku.

Tak aspon něco malého teď nedávno vyšel nový patch na WOW kde byli nejen ony diskutované dual talenty ale i nový raid Ulduar, musím říct, že je to celkem výzva a je opravdu dost těžký,ale i zábavný první část se prochází na vozítkách (tank, katapult, motorky) a opravdu sme se s guildou už takhle dlouho nepobavili :-D
16.4.2009 23:59
konečně
se tu dočtu něco nového i já! .-)
16.4.2009 22:58
ok :-)
kdyžtak si to nejdřív vyzkoušej na nějaké novince, smazat jí můžeš vždycky :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0115 vteřin