Blood: The Last Vampire

5.2.07 - Razer - Komentáře (24)
Hororová atmosféra, upíří monstra, moderní vizuální zpracování, to vše zasazené do období těsně před Vietnamskou válkou. Co víc si můžete od 40 minutového filmu nabitého akcí přát?

Jak už jistě tušíte 40 minut čistého času prostě není na plnohodnotný film dost. Přestože to nikdo nikdy neřekl, byl podle mě celý snímek koncipován jako jedno velké lákadlo na tehdy ještě neexistující seriál (Blood+). Soudě podle úspěchu, který sklidil se to povedlo na jedničku.
Blood: The Last Vampire
Od studia I.G. tvůrců Ghost in the shell, jejich CGI (tedy počítačové) efekty, kterými zde nešetřili můžete vidět také například v Kill Bill a Matrixu.

Sledovat: Před Blood+

Ve filmu se o smutné (anti)hrdince Saye dozvíte jenom několik útržkovitých informací, které podráždí vaši zvědavost. Při sledování rychle ubíhajícího děje jste přímo nuceni ptát se sami sebe na spoustu otázek, co jsou ty třímetrové obludy zač, kdo jsou ti 2 chlápci kteří Sayu doprovázejí, proč se to děje uprostřed školy na americké vojenské základně a za co se ksakru vlastně bojuje?! Na všechny tyto a mnohé další otázky vám odpoví až následující seriál Blood+
Blood: The Last Vampire
odehrávající se o nějakých 40 let později. Zmiňuji ho zde, protože se od filmu přeci jenom v několika důležitých ohledech liší a stojí zato ho vyzkoušet i pokud se vám Poslední upír tak úplně nezalíbí. Rozepisovat se zde více o ději by se rovnalo jeho úplnému vyzrazení, snad jen dodám, že jedna zdravotní sestra na onu osudnou krví nasáklou noc nikdy nezapomene.

50%

Upoutávka: Filmový trailer

Vaše hodnocení: 81%  (55 hlasů)
10 20 30 40 50 60 70 80 90 100
FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0167 vteřin