Yu Yu Hakusho (Ghost Files) - Komentáře

Autor

Nadpis

Text

Opiš co je na obrázku   opiš 


5.3.2009 22:10
no jestli
po dokoukání prohlášíš že se ti tenhle seriál nelíbil tak fakt nevím :-)
5.3.2009 21:50
Mám rozkoukáno
A zatím se mi to líbí. Překonal jsem svůj přirozený odpor k seriálům delším než 30 dílů, tak uvidím, zda nebudu zklamán.
5.3.2009 19:21
^_^; Co na to říct? Eh, ha... ha... ha...
5.3.2009 14:59
:D
ty sis myslela že ti nadáváme ne :D
5.3.2009 13:22
Aha... A já pořád co to.. No rozhodně díky a omlouvám se
5.3.2009 8:59
Spoiler jakože vyzradíš děj někomu kdo to neviděl :-) jinak si piš co chceš jak sama vidíš když to není sprosté nic nemažem.
5.3.2009 6:12
dotaz
Hej! jak to myslíte ,,SPOILEROIDNÍ "? Píšu jenom to, co si myslím! Všude!
28.2.2009 16:57
Tenhle komentář bude SPOILEROIDNÍ .-! !!

Poprvé když jsem já zahlídla YYH(tenkrát samozřejmě ani pára co to je) Tak právě všichni nadávali Sensuimu(zase ani pára), že zabil Yusukeho(domyslela jsem si, že ten Yusuke byl asi hl. hrdina, protože jinak by se to přešlo s klidem) a pak nějaké ty efekty se světlem a najednou všichni utíkali nějakou dírou. Vůbec jsem to nechápala, ale řvala jsem jak želva a říkala si ,,To je divnej seriál, kde zabijou hlavního hrdinu". Po X letech jsem to viděla téměř celé(od souboje Kuw. s Randoem) a pochopila jsem, že tohle je klasika, kde hlavní klaďas nemůže umřít, a když už umře, tak se ňákým způsobem znovuzrodí. No jinak je to 2. z mých 4 nejoblíbenějších seriálů(1.Slayers, 2.Yu Yu Hakusho, 3.Inuyasha a 4. Fullmetal Alchemist) A jako snad většina holek jsem šíleně zamilovaná do Kuramy(ikdyž to předtím byl Hiei, který mně přešel, když jsem zvěděla o jeho 3. oku)
18.12.2008 15:58
Yu Yu navždy
Ahoj, tohle je úplně nejlepší recenze na celém českém internetu na ten nejlepší seriál všech dob! ;) Yu Yu je dokonalý, o tom není pochyb, každý díl je navíc ještě lepší než předchozí, i když se to zdá někdy už být nemožné:D (viděl jsem seriál třikrát na Anime a pořád se stejným zaujetím). Něco podobného je snad už jen u Naruta (mimo vycpávkových dílů- které Yu Yu nemá!) Yu Yu Hakusho forever!
24.3.2008 20:56
kurama je nej
yu yu hakusho je nejlepci anime a kurama je supr ogata ho nahodou namluvila skvele ma bozi hlas
24.10.2007 9:55
YYH
YYH je ten nejlepší anime seriál který znám !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8.10.2007 18:27
prostě je v tom zmatek .)
Takže sem nad tím moc nebazíroval a dal tam těch 300. Mimochodem u té 1000 ky je možný ještě jeden výklad a to: Poprve když se potká Kurama a Yomi v seriálu říkají něco jako že se neviděli nejmíň 1000 let jenže to je možné vykládat jako takové hovorové rčení - neviděli jsme se už nejmíň sto let / tisíc let to samé když se zmiňuje těch tisíc let při posledním kuramově souboji v souvislosti se zasazením těch rostlin. A jelikož ještě nejsem v japonštině dostatečně zběhlý nemohu tuhle variantu vyloučit proto sem se rozhodl držet těch 300 let. Ale vědu bych z toho nedělal ,)
8.10.2007 11:07
Aha, už vím,
první díly jsem neviděla, zhruba až od osvobození Yukiny. Jestli byly nějaké odlišné údaje tam, nedivím se, že o nich nevím. Taky mě upozornila přítelkyně, že ten renonc mohl pocházet už z mangy.
Dobře, pokud to tak chceš brát, dopřejme mu 300 let slávy :), i když věhlas přetrvává dobu působnosti.
Ty stránky, jak jsem zjistila, už jsem viděla, jen jsem si nedala moc práce s překladem. 300 let v americké verzi pokládám za blábol, za prvé je to japonský seriál a ten bych proto spíš brala jako věrohodný, za druhé jsou tu ty nesrovnalosti s dobou Yomiho vlády a jeho účastí na akcích Kuramovy bandy.
1.10.2007 20:27
Kuramův věk
Tady najdeš jak je to s jeho věkem, tedy ovšem pokud rozumíš anglicky. ,-)
1.10.2007 15:07
Psí hvězda
Pokud si dáš pozor zjistíš, že časové údaje ohledně Kuramy si v seriálu párkrát protiřečí, ale jestli si správně pamatuji je několikrát jasně řečeno že legendárním lupičem byl zhruba po 300 let. To znamená že "obyčejným" lupičem mohl být už mnohem déle, ale jak říkám údaje si trochu protiřečí dokonce sem na to už někde četl diskusi :)

Jinak samozřejmě odkazy mi vůbec, ale vůbec nevadí, ba naopak. Jediné co nemám rád je zkopírování textu bez uvedení právě toho odkazu.

A za pochvalu velmi děkuji :)
1.10.2007 12:28
Dovolím si nesouhlasit
s údajem, že "Po 300 let byl legendárním lupičem a bezcitným vrahem ve světě démonů." Jestliže se s Yomim setkal po 1000 letech, jak se v seriálu uvádí, a podle Yomiho vzpomínek už v té době byli pěkná banda loupežníků a vrahounů, a do světa lidí se dostal zhruba 14 let před začátekm seriálu - na roce nesejde, stačí, že to byl konec 20. století - byla to doba nesrovnatelně delší. Pokud tedy nemáš zaručené informace o tom, že v posledních staletích žil v Zásvětí pokojným a ctnostným životem :-).
Ale jinak - všechna čest, tahle recenze je nejlepší, co jsem našla. Až vytvořím sekci pro anime na svých stránkách, dám k sobě na ni odkaz, pokud Ti to nevadí.
10.8.2007 14:40
Ranma
Teď jsem si pustil nějaké díly z druhé řady a musím uznat, že takovou fantazii na různé "bojové" úkoly hned tak někdo nemá :)

Nicméně celkově mě to až tak nenadchlo, čekal jsem že to bude víc "komplikované" ale jako oddychový seriál proč ne, ten úsměv na tváři to u člověka vykouzlí.
10.8.2007 8:35
ranma
Já jsem právě zatím u konce třetí a zatím nějaký výrazný pokles v kvalitě nepozoruju. Ale s Inuyashou bych to moc nesrovnával...
8.8.2007 16:55
Stonewolf
Předně děkuji všem za pochvalu, Dragonball sem zatím neviděl a v nejbližší době ani neplánuju, ale z Ranmy sem viděl první sezónu, teď je na řadě druhá, ale nevím no připadá mi to slabší než Inuyasha a opravdu mám strach abych nesledoval 5 nebo kolik filler sezón horších než u Inu a pak to dopadlo stejně :) Takže první sezóně bych dal 70% ale kdyby se to vyvrbilo tak jak čekám tak asi 40 :(
8.8.2007 11:25
YYH
Tenhle seriál je pro mně už nějakou dobu srdcovou záležitostí a zůstává pro mně nejlepším Shounen faito vůbec, i když spousta lidí preferuje Dragonball, tak kvalit YYH imho nedosahuje.
to Razor: Opravdu pěkná recenze, vypíchla přesně to, díky čemu je tenhle seriál tak dobrý. Jenom tam mohlo být zmíňeno více záporáků, např Shinsui a Yomi za Togurem o moc nezaostávají. Jinak docela by mně zajímala tvoje recenze na Ranmu, na již zmíněný Dragonball ^^
23.7.2007 15:44
Hiei - doplňování
Ale jo já občas přidám něco ke všemu možnému, ale fakt ti nepovím kdy to bude... ale konkrétně k YYH budu už přidávat spíš míň, ale možná k němu hodí něco někdo z vás... :)
23.7.2007 15:27
Já zas někdy věděla kdo namluvil Hieiho v japonštině ale to jméno jsem prostě zapoměla xD jinak, dáš sem ještě něco o YYH? byví mě číst vždycky takový ty dodatky jako třeba že Hiei vypadá zle ale jinak se umí i smát nabo jak jsi ho popisoval ;). a to s tím Kuramou, na začátku celýho příběhu je i znát že ho mluvila v japanes holka, když ukradl to zrcadlo a přál si aby se jeho nevlastní máma uzdravila, tak jak pak začal křičet na Yusukeho kterej chtěl dát život místo něj tak bylo jasně znát že ho namluvila dívka ;)
10.7.2007 16:40
Skutečně je to žena
Nejdřív sem se lekl, že sem zas udělal nějakou botu, ale wikina mě naštěstí utvrdila v tom, že mám pravdu.

Megumi Ogata
10.7.2007 16:17
Kagome/Kurama
Je to prostě úžasné.Taky mám nejoblíbenějšího Kuramu.Ale počkat!Megumi Ogata je ŽENA?!Tomu se mi nechce věřit...Mám 4 jeho...její...písničky,a rozhodně to zpívá muž!!!To mě teda ale opravdu dostalo...A souhlasím s Káťou.Nejvíce mě dostalo to Kuwabarovo:YUKINA-SAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)
6.7.2007 13:46
Yu Yu Hakusho
Na Yu Yu Hakusho jsem narazila jenom náhodou, když jsem pozerala A+. Když jsem viděla, že tam jde hlavně o souboje, myslela jsem si, že jde o nějaký klučičí bojoví anime, a že to není nic pro mně. Po pár dílech jsem ale zmněnila názor a začelo se mi docela líbit. Nejradši mám tu první část. Ta čtvrtá se mi už moc nelíbí, protože je takové temnější i postavi jsou už starší a vážnější i Kuwabara, ten tam už dokonca moc není. Asi je to pro některé lidi divné ale mojí oblíbenou postavou je Kuwabara ani nevím proč. Sice to není žádný krasavec a je nejspíš i trochu natvrdlí ale je moc legrační. Když ho sliším ječet, musím se hrozně smát a ty jeho ksichty a hlášky jsou taky skvělí. Kuwabara je schopen provést nějakou tu svoji blbinu i během boje. Prostě jsem si ho oblíbila.
P.S.: Je mi už 18 a přesto anime seriály zbožňuji. Vždyť co je na anime zlého?
28.6.2007 0:01
Recenze YYH
Ráda bych řekla, že ta recenze je to nejlepší, co jsem četla. Je opravdu skvěle propracovaná.
24.6.2007 16:23
2 věci
1) for autor:
máš odpověď na mém blogu...
2)for this anime:
je mi už 15 let a nestydoim se za to že se stále dívám na tenhle kreslenej příběh XD, je to fajnový, oblíbila jsem si ho tím že jsem ho nejdřív nenáviděla XD, podobně to bylo i s inuYashou ale po chvilce jsem se zakoukala do Hieiho XD. Je to můj idol a tal trochu připomíná i mě ;), taky jsem raději sama, odtržená od ostatních a postuem času jsem se lidí už tolik nebála, tak to bylo i u Hieiho, ne? tvrdej, chladnej a postupem času mu srdce měklo, to u mě také. ;), jak bych Hieiho popsala: kdyby existoval, chtěla bych ho mít stále na očích XD, miluju ho XD
u kurami kdyby existoval tak bych o něm řekla že je to asi fajn kamarád ;) ale nějak moc zvlášť že bych ho milovala to ne XD, jen jako fajn kámoš no XD. prostě, tohle anime je trochu krvák ale i komedie a chvílema padám i ze židle smíchy a to hlavně když se Hiei a Kuwabara hašteřej, nebo když Hiei udělá nějakej xicht XD
12.4.2007 18:18
nejlepši
anime YYH je moje nejoblíbenější stejně tak ze všech anime co sem viděla je moje nej postava Kurama. Tohle anime je fakt skvělí
29.3.2007 21:21
Klasika!
Yuu Yuu Hakusho je naprostá klasika anime žánru a jak píše autor - kdo neviděl, jako by nebyl! Jedno z mých prvních anime a dodnes jedno z nej. Klasické shounen s hromadou fajn humoru! Enjoy! ;)

1 2 3
FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2022
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0646 vteřin