AMcon se blíží

8.4.11 - Razer - Komentáře (3)
Akcí zaměřených na anime není nikdy dost a na jednu takovou bych vás rád dnes prostřednictvím novinky od M. Cáchy upozornil.
Máte rádi Anime?

Máte rádi Mangu?

Nebo snad Japonsko?

Pokud jste odpověděli alespoň na jednu z těchto tří otázek kladně, pak je tu Pro Vás AMcon. Již šestý ročník pod křídli Festivalu fantazie v Chotěboři. Do vypuknutí tohoto největšího setkání fanoušků sci-fi, fantasy, Japonska a mnoha jiných témat sice zbývají necelé tři měsíce (koná se 30. 6. - 10. 7. 2011), ale Vedoucí linií a organizátoři už chystají program plný spousty zajímavých přednášek, promítání, workshopů a besed. Tak jako každý rok, i letos se na FF přijede podívat několik známých tváří z Čech i zahraničí.

Na AMconu vás čeká spousta přednášek, soutěží a workshopů a nesmíme zapomenout na spoustu promítání anime, které znáte a nebo takových anime, které ještě neznáte.

Tak co, zůstanete letos doma či věrní klasickým klišé dovoleným? Nebo zkusíte něco zajímavého, poznáte spoustu nových lidí s podobnými či stejnými zálibami a hlavně si skvěle užijete Fantastickou dovolenou!


Razer dodá, že Chotěboř je sice daleko odevšad, ale když už na FF přijedete rozhodně byste AMcon neměli minout, dočkáte se totiž např. přednášky o jednom z nejlepších fantasy anime Berserk.

Pokud se chcete dozvědět více o konkrétním programu a novinkách měli byste hned po přečtení této novinky zamířit na oficiální stránky AMconu.

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0093 vteřin