Starcraft 2 - Blizzcon video

4.1.09 - Razer - Komentáře (0)
Tiscali games včera upozornilo na snad první replay Starcrafta II kde se utkávají skuteční progameři.
Video bylo pořízeno na letošním Blizzconu a po jeho shlédnutí musím konstatovat, že se celá hra jednoznačně zrychlila. Terran může do command centra naložit několik SCV a tím rapidne zrychlit svůj případný exp. Protos zase může warpovat jednotky všude po mapě, stačí mu k tomu postavit základní budovu.

Další novinkou jsou "rozhledny" které po obsazení odstraní fog of war z velké části mapy, nebo "závaly" které musí být nejprve rozstříleny než skrz ně budou moci projít pozemní jednotky.

Ještě důležitější roli tak dostává tlak, který musí být na soupeře neustále vyvíjen. Stačí ho totiž nechat chvíli takříkajíc bez dozoru a hned si postaví neviditelnou armádu kdoví čeho.

Novým postřehem který sem z videa získal je snad až přílišná síla jedné obojživelné Terranské jednotky (Banshee, snad sem to napsal dobře), která ve správných rukou zatočí skoro s čímkoli. Naopak základní mariňák je oproti nachargovaným Zelům takřka nepoužitelný.Oficiální stránka

Je vážně škoda, že Blizzard se po vzoru Half Life rozhodl vydávat jednotlivé kampaně samostatně. Takové rozervání si podle mě Starcraft 2 nezaslouží.

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2023
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0089 vteřin