Proč (ne)mít rád nový Star Trek? - Komentáře

Autor

Nadpis

Text

Opiš co je na obrázku   opiš 


6.8.2010 12:21
Autor článku tvrdí, že ho berličky tvůrců začaly bít do očí při třetím a čtvrtém shlédnutí.
Mě bily do očí už upoutávky na film, nicméně jsem si film pustil. Ovšem podruhé jsem to shléd pouze po Kirkovu obhlídku rozestavěné Enterprise. Na víc už jsem neměl ...
Ale připouštím, že se to Star Treku vzdáleně podobá.
15.7.2009 20:02
Souhlasím s Augustem :) ST byl vždycky kultovní, proč z něj najednou dělat masovou zábavu? Jde tu o prachy, je to jasné, a argumentovat tím, že ST zkomírá je podle mě divné. Jak na to přišli, že zkomírá? Nemesis neměl úspěch, to je fakt, ale oni podle toho hned odsuzují celou sérii a celý koncept vůbec. Raději natočili tohleto... :/
15.7.2009 18:25
nesouhlasím
Není to Star Trek, jenom jeho levná napodobenina, stylem to má mnohem blíž ke Star Wars, což Star Trekovskému prostředí ani postavám nesluší.

Pro mne to bylo Bevery hills ve vesmíru, ale to je jedno, ať již se někomu film líbí nebo ne, rozhodně nelze (logickými argumenty) popřít dva fakty:

1. Je to jednoznačně komerční film na efekt.

2. Děj je naprosto stupidní a takřka neustále popírá sám sebe. Já vím, že v mnohých ST filmech jsou blbosti a vždy se jim to odpouštělo, ale tady toho je již moc. Akce a vtípky na úkor všeho ostatního.

Závěrem bych rád vyvrátil jeden absurdní důvod, jímž se u tohoto výplachového filmu omlouvá všechno včetně jeho existence. Star Trek skomíral a potřeboval nový přísun diváků i peněz.

To je pravda, ale já odpovídám:
No a? To je to taková tragédie? Ono to tu snad již jednou nebylo? Bylo, Star Trek šel sice na pár let k ledu, ale vrátil se s novými seriály i nápady a silnější než kdy předtím. to by byla taková tragédie, kdyby se to mělo opakovat?

Nebylo by náhodou horší, kdyby Star Trek ztratil svou jedinečnost?
30.6.2009 14:36
počkej
na zítřejší recku odemě ta teprve bude stát zato :D
30.6.2009 14:31
Pěkný článek a zcela s ním souhlasím :)

(a taky vypustili kapitána Roberta Aprila jakožto prvního kapitána Enterprise a Pike byl mnohem starší než by logicky měl být)

1
FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2022
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0244 vteřin