Já, Robot na TV Prima

18.5.08 - Razer - Komentáře (0)
Jeden z nejlepších blockbusterů posledních let, který poměrně důstojně využil geniální předlohy Isaaca Asimova se konečně rozhodla v zajímavém čase (tohle úterý v 20.00) odvysílat česká televize.
Všechny milovníky kvalitní podívané, robotů, nebo Willa Smitha tak TV Prima jistě potěšila zařazením filmu Já, Robot na osmou hodinu a ne někdy na jedenáctou jako TV Nova u Terminátora 3.

V roce 2035 jsou roboti součástí každé domácnosti a lidé jim důvěřují. Až na jednoho – trochu paranoidního detektiva Dela Spoonera (Will Smith). Ten je přesvědčený, že zločin, který právě vyšetřuje, spáchal robot. Vyšetřování ho přivede k odhalení děsivé hrozby pro lidskou rasu...

Společně s psycholožkou Susan Calvenovou vyšetřují smrt doktora Milese Hogenmillera, vědce, který pracoval s roboty pro U. S. Robotics. Příčinou smrti byla sebevražda, ale Spooner je přesvědčený, že vědce zavraždil robot. Tři zákony robotiky však zaručují, že taková věc je nemožná…

I, Robot, USA 2004. Režie: Alex Proyas. Hrají: Will Smith, Bridget Moynahanová, Bruce Greenwood, Alan Tudyk, James Cromwell, Shia LaBeouf, Chi McBride, Aaron Douglas, Simon Baker a další.

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0082 vteřin