Imps the Relentless + Star Wars fan filmy

11.6.07 - Razer - Komentáře (2)
Produkce vážně míněného fanfilmu Imps the Relentless začala už v roce 1999, ale samotná první kapitola byla uvolněna až v roce 2005. Seznámíme se v ní s bojovou skupinou supertéžkého křižníku Relentless, která z Imperátorovi železné vůle udržuje galaktický mír.
Komu bude toto představení připadat jaksi povědomé měl by vědět, že autoři do jisté míry parodují oficiální dokumenty americké armády o letadlových lodích apod. Následně s vojenskou patrolou zažijeme obyčejný den v prostředí cizáckých predátorů a bude i nějaká ta akce. Druhá kapitola by měla být představena už tento rok.
Imps the Relentless + Star Wars fan filmy
Imps znamená (Imperial Military Personnel Stories) a je to také volné pokračování fanouškovské parodie Troops a při shlédnutí jsem se nestačil divit jak dobře zvládnuté efekty potažmo akční scény má.

A protože tohle je na samostatný článek trochu málo přihodím nějaká ta další videa co jsem našel na youtube. Obě dvě jsem si pustil opakovaně je to opravdu nářez, teda pokud rozumíte anglicky. V budoucnu se můžete těšit na víc podobných článků, protože obdobné fanouškovské projekty obvykle na dlouhou recenzi nevydají, ale určitě stojí za to na ně upozornit.

Imps the Relentless Teaser - Někomu zlobí dl, někomu ne…
Imps the Relentless 1 díl
Youtube, Youtube část 2
Imps the Relentless - Oficiální stránka
Imps the Relentless - České titulky
Imps the Relentless + Star Wars fan filmy

Emperor Palpatine gets a job


(Palpatin hledá práci)
V tomhle 4 minutovém klípku magazínu o počítačových hrách X-Play zjistíme pravdu o smrti Darth Vadera a skutečných událostech které ji následovaly. Palpatine si tak musí najít nějakou práci a přitom nám předvede, že temná strana je silnější než kdykoli předtím (doporučuji číst pozorně novinové titulky :-).

PS: V nabídce X-Play se dá najít minimálně ještě jedno stejně zajímavé video, bohužel už ne o SW.

Na pracáku

Vader calls Palpatine


(Vader volá Palpatinovi)
V tomhle klípku vystřiženém z jednoho amerického seriálu se dozvíme co se skutečně stalo po výbuchu první hvězdy smrti a dokonce nahlédneme i do Vaderova dětství.
Telefonát

Jistěže zajímavých fanfilmů a humorných klípků s tématikou star wars je mnohem víc, ale pro dnešek to myslím na odlehčení bude stačit.

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2023
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0105 vteřin