Filmánie 2008

14.12.08 - Razer - Komentáře (0)
Nechodíte do kina, protože 200 Kč za dvě hodiny kdoví jaké zábavy je prostě nad vaše finanční možnosti? Pak právě možná vás zaujme následující zpráva.
Vedoucí dvou řetězců provozujících multikina, konkrétně pak Palacecinemas a Cinestar se totiž rozhodli stejně jako už minulý rok pro předvánoční (11-17.12) razantí slevu všech vstupenek na 50 korun. Zřejmě si od tohoto kroku slibují nalákání nových diváků a využití jinak v tomto období prázdných kinosálů.

A stojí to v tomhle na hity skoupém období vůbec i za těch 50 kaček? Upřímně si myslím, že nejspíš ne, byl jsem totiž minulý čtvrtek na remaku slavného snímku Den, kdy se zastavila Země a řeknu vám nic moc. Jediný kdo tenhle vcelku průměrný film držel celou dobu nad vodou byl stoprocentní Keanu Reeves. Nejlepe tenhle remake charakterizují hlášky, které se v kině neustále ozývaly: "hele cylon", "čum to sou replikátoři". Nový Bond také za moc nestojí a z ostatních snímků stojí za pozornost snad jen Hlídač 47, toho jsem ovšem neviděl a ani se na to zrovna nechystám... .

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0089 vteřin