Dragon Ball - Komentáře

Autor

Nadpis

Text

Opiš co je na obrázku   opiš 


5.8.2009 21:38
Můj názor
Já jsem sice viděla jen jeden díl DB, ale můžu říct, že to u mně má naději pro další sledování. A co se kresby týče, nepříjde mi jako nějak závažně spackaná. Jen těch svalů je tam až příliš. Mám pocit, že tam jsou všichni nějak spolčeni s Togurem ml. z YYH.
8.7.2009 19:20
nevím
Nevím, co mám překrucovat. Od toho jsi tu ostatně Ty. V recenzi jsi to ovlivnění vnucoval přinejmenším Matrixu a to dost hrubě. Jinak tipuji, že DB je známější všude, protože to bylo jedno z prvních tří anime, o nichž jsem v životě slyšel a také patří mezi ty, na které v souvislosti s anime člověk nejčastěji naráží. Zato o YYH jsem se dočetl teprve až tady na FA.

Kdyby ses zeptal i tímto fenoménem nezasažených lidí na nějaké anime, tak Ti většina odpoví buď Naruto, Pokémoni, Sailor Moon nebo Dračí koule, jak se název občas familiérně překládá. Ještě možná by někdo vytáhl Princeznu Mononoke či NGE neno něco od Miyazakiho, ale jen minimum YYH.

Takže u podobných anime je logicky mnohem větší šance, že něco ovlivnil DB než YYH.
8.7.2009 18:26
zase překrucuješ
co kdo řekl, navíc si myslím, že to do této diskuse nepatří.

Jinak souhlasím DB je v USA známější.
8.7.2009 15:04
hm...
Pak by zdrojem inspirace pro ostatní akční filmy a anime měl logicky být mnohem známější Dragon Ball než YYH.
Jinými slovy YYH takový přelomový zázrak, co ovlivnul tucty dalších nebude, jak se Ti snažím naznačit, i když mne YYH velmi bavilo.
8.7.2009 14:00
no
kdybys četl co už několik let tvrdím přišel bys na to že YYH se pravděpodobně Dragon Ballem také nechalo inspirovat, a pokud bychom měli jít dále sahá to až někam k Devil manovi.
8.7.2009 10:43
pravda
Ale já doufám, že ten Kai bude věrný předloze a spíš vyhodí zbytečné vycpávkové díly, které se prostě u tak dlouhého seriálu téměř nutně objeví. Pokud by to měla být taková sprasenost jako nový ST, tak bych si o to neotřel ani botu.

Jen mne tak napadá, zdali Razera při jeho hledání, co kdeco ovlivnilo a kde se objevily nápady první, nenapadlo zkusit Dragon Ball, jestli není náhodou kořenem inspirace pro YYH. Bylo by to na první pohled logické. Obě jsou to bojová anime a DB je starší a mnohem slavnější. Jen by pak Razer musel přepsat recenzi a svá smělá tvrzení o tom, kolik akčních pecek opisuje z YYH.
8.7.2009 9:41
Ale
zase když už chci vidět co bylo tak legendární raději se podívám na tu verzi která to všechno začala to je jako podívat se na nový ST a pak chodit po lidech s tím že teď už o ST vím všechno :)
8.7.2009 8:53
soka
Tak na ten Kai bych se podíval. Přece jenom Dragon Ball je v anime pojem a legenda, takže bych se s ním měl seznámit již proto.
8.7.2009 8:22
Vidím, že jste se celkem shodli. YYH jsem bohužel neviděl, takže nemůžu srovnávat, ale budu-li mít možnost, určitě se podívám =) ... jinak, co se týče kresby tak nevím, mě osobně se líbila, ale u té délky věřím, že může někoho odradit, ostatně i z toho důvodu vzniká Dragon Ball KAI, který by měl podstatně zredukovat díly aniž by se vynechalo cokoli důležitého.
7.7.2009 23:06
mně též
Mně také animace doslova odehnala a spolu s délkou způsobila, že jsem po Dragon Ballu nikdy ani nesáhl.
7.7.2009 17:51
Káťa
No přesně moje slova kresba Dragon Ball mi tak nějak vůbec nesedla, ale po witcherově recce ho asi přecijenom zkusím. Ale co jsem četl zahraniční (ale i české viz diskuse u YYH) fanoušky tak ti tvrdí že Hakusho je přecijenom o něco lepší lepší.

Zas ale kdybych měl být spravedlivý první díly DB jsou starší než YYH takže to už to mělo o něco lehčí, protože autoři asi věděli co se divákům u tohohle typu seriálů líbí víc a co míň.
7.7.2009 17:27
Dragon Ball
Vypadá to zajímavě! Já to doposud neviděla, tak nějak mně odrázela ta kresba. Mně osobně se moc nelíbyla a není to tím, že je starší! Třeba u takového Yu Yu Hakusha se mi starší kresba moc líbyla, skvěle dotvára atmosféru obdobý kdy se příběh odehráva! Navíc se snažím vyhíbat těm dlouhatánským anime jelikož bych je možná ani nevěděla dokoukat do konce.

1
FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2022
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0249 vteřin