CzechTREK 4: setkání s Phloxem, Star Trek v IMAXu i benefice

11.9.09 - Trekkies - Komentáře (3)
Právě teď finišují přípravy už 4. ročníku akce s názvem CzechTREK convention (www.czechtrek.cz). Letos je hned dvojí důvod k oslavám.
Po dlouhém čekání jsme „dostali“ nový Star Trek film a zároveň uplynulo 30 let od uvedení vůbec prvního startrekového celovečeráku na stříbrném plátně – Star Trek: The Motion Picture. Při této příležitosti tým CzechTREKu připravil exkluzivní program, plný zábavy, atraktivních hostů i užitečných informací.

V pátek 25. 9. od 19:30 mají příznivci scifi možnost zhlédbout v pražském kině IMAX poslední natočený film Star Trek od režiséra J.J. Abramse. Projekce na jednom z největších pláten v České republice bude pouze jediná, a tak je třeba bedlivě sledovat stránky CzechTREKu kvůli rezervaci vstupenek. Tohle si zkrátka nesmí žádný trekkie nechat ujít!

Celodenní hlavní program CzechTREKu 4 pak odstartuje v sobotu 26. 9. dopoledne v pražském Kulturním domě Ládví. Bude se besedovat s dabéry nového Star Treku, jako jsou Lucie Vondráčková (Uhura), Zdeněk Hruška (mladý Spock), Bohdan Tůma (George Kirk, a také Data z TNG) a pozváni jsou i další. Nebude chybět prezentace o třicetileté historii Star Trek filmů a také zajímavosti o vydání jedenáctého startrekového filmu na DVD a Blu-rayi.

Účastníci conu společně vyberou nejnadanější trekkies v soutěži „CzechTREK hledá talenty.“ A vrcholem programu bude setkání s hercem Johnem Billingsleym, který ztvárnil postavu doktora Phloxe v seriálu Star Trek: Enterprise, a jeho manželkou, také herečkou Bonitou Friedericy. Tu můžou seriáloví fanoušci znát z jedné epizody Star Trek: Enterprise, ale hlavně ze série jménem Chuck. Pro další informace o programu navštivte stránky www.czechtrek.cz. Do 11. 9. pak můžete využít zvýhodněné vstupné!

A doprovodný program CzechTREKu 4 završí v neděli 27. 9. v 18:00 benefiční koncert Star Trek hudby. Ve spolupráci s orchestrem Filharmonici města Prahy se chystá bezmála hodinové vystoupení ve velkém sále Kulturního domu Ládví. Výtěžek bude věnován na konto Ligy proti rakovině. Star Trek je o lepších zítřcích bez válek a také nemocí, pomáhat ale můžeme už teď.

Těšíme se na setkání na CzechTREKu 4.


CzechTREKu 4


Razer může z vlastní zkušenosti, akci plně doporučit, vše bylo již v minulých ročnících velmi dobře zorganizováno a nevyskytly se žádné problémy narušující chod celé akce.

Kontakní osoba organizačního týmu:
Nikola Bojčev
Trekkies: TNG, o.s.
mobil: 00420 777 971 915
email: nikola.bojcev@gmail.com
web: www.czechtrek.cz

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0076 vteřin