XCOM 2 - nejlepší herní remake dekády

25.2.16 - Razer - Komentáře (0)
Tímto bych chtěl pravidelné, nebo zcela náhodné návštěvníky upozornit na druhý díl dle mě nejlépe provedeného herního remaku dekády.
Když v roce 2012 vyšel XCOM: ENEMY UNKNOWN byla to skvělá zpráva pro všechny milovníky tahových strategií. Hra sice nebyla zdaleka tak komplexní jako její starší předchůdci, přesto nabízela tahovou strategickou zábavu a šlo o AAA titul. V dnešní době, kdy pomalu nevycházejí žádné PC hry a když už jde o hloupé střílečky / indie hry to byl malý zázrak.

Původní hru doporučuji sehnat ve verzi "Complete Edition", název nelže tato verze, která vyšla o rok a půl později totiž doplňuje hru o cca 60% obsahu včetně nových map, misí a několika nových nepřátel. Hra měla vyjít původně takto, ale prostě se to nestihlo.


XCOM 2
4 roky jsou pryč a máme tu druhý díl, který je dle všech, kteří ho zkusili (já ještě ne) lepší než díl první. Však se na trailery mrkněte sami! Jediným neduhem je zatím špatná HW optimalizace, věřím, že do pár týdnů/měsíců, ale dodělá studio i to - vzhledem k tomu jak zazáplatovali první díl.


Fan trailerOficiální trailer

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0057 vteřin