S koncem PS3 to není tak horké

15.12.08 - Razer - Komentáře (5)
Před třemi dny CNN informovalo, že konzole Play station 3 je potápějící se lodí, protože za účetní období 2008 zaznamenala o 19% nižší prodejnost než v roce 2007.
Jenže při bližším pohledu zjistíme že i když společnost Sony prodala místo 446 tisíc jen 378 tisíc kusů a zaostavá tak více než dvojnásobně za svými největšími konkurenety jimiž jsou Microsoft s Xboxem a Nintendo s Wii, její celkové prodeje v oblasti konzolí se díky slušným výdělkům z PSP a PS2 zvedly o 60%!

CNN také tvrdí, že PS3 nemá žádné vyložené trháky v podobě exkluzivních her, ale tituly jako Metal Gear Solid 4, Uncharted: Drake's Fortune, Valkyria Chronicles, Wipeout HD si nové fandy jistě najdou.
S koncem PS3 to není tak horké
Nicméně Sony si asi svou zdánlivou slabost ohledně PS3 uvědomuje a rozhodla se přejít do předvánočního protiútoku. Důkazem je alespoň pro mě doslova brutální hype okolo next gen plošinovky LittleBigPlanet. Ta sklízí na mnoha "seriózních webech" stoprocentní bodová ohodnocení rozdělená do 5 článků, doplněná komentáři v tom smyslu, že tuhle hru hraje celá rodina včetně přítelkyně, mrtvé prababičky a kanárka.

Což o to LittleBigPlanet jsem nehrál a tak v tomhle ohledu nemohu soudit jak je dobrá, ale třeba tahle reklama mluví myslím o dalších záměrech Sony celkem jasně :-)

Reklama LBP

Videorecenze LittleBigPlanet

Zdroj: macworld

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0069 vteřin