Ragnarok online - server

31.8.09 - Sondic + Razer - Komentáře (10)
Nedávno jsem byl požádán uveřejnit krátkou novinku na "nový" server poměrně známé online hry... takže tady je :-)
Jste fanoušci Korejské MMORPG hry Ragnarok? Jste unavení z těch věčných SK nebo CZ Low ratů se zdlouhavým expením? S námi se nudit nebudete.

Vyzkoušejte si vysoké raty, speciální custom NpC. Custom itemy, nejruznější typy křídel i s možností donate jak přez účetní kartu tak i přes sms. Jste blízko báječného SK/CZ free serveru TanarisRO. Tak neváhejte a jednejte.
Oficiální stránky serveru

www.ragnarok.ancestors.sk - Control panel
Ragnarok online je korejská mmorpg známá po celém světě, vytvořeno společností Gravity. MMORPG Ragnarok online je známá především svou neobvyklou grafikou 2D postav a 3D prostředí.

Na ragnaroku můžete projít celkem 39 povolání, každé povolání je samo o sobě dokonalé především svými skilly. Ragnarok má rozdílné stupně ševelů, Base level (základní level) a Job level (level povolání). Když dosáhnete dalšího base levelu si můžete (např. stiskem kombinace ALT+Q) navýšit svoje tzv. „Status pointy“ které jsou rozděleny do STR, AGI, VIT, INT a LUK. Každý status scela ovlivní vaší postavu.

Druhým stupněm ševelů je „Job level“ (level povolání), pokaždé když dosáhnete dalšího job levelu (level povolání) dostanete jeden tzv. „Skill point“, který využijete do určitého skillu svého povolání (tabulku vaších skilů zobrazíte stiskem kombinace ALT+S).

Hlavním cílem hry je především dosáhnutí maximálního base a job levelu, toho dosáhnete zabíjením mobů (monster) z kterých pak získanete tzv. Experience (zkušenosti). Skoro z každého moba padají tzv. Itemy (věci), nejvzácnější itemy jsou především karty (jak na kterém serveru) které můžete vložit do části itemu, který máte na sobě. Daný item musí mít slot na kartu. Existují řady private serverů, na kterém jsou expící raty nastavené podle administrátora, existují čtyři stupně ratů. Low rate (nejnižší počet získávání experiencí z monster), Mid rate (střední počet získávání experiencí z monster), High rate(větší počet získávání experiencí z monster) a Super high rate(největší počet získávání experiencí z monster).

My vám nabízíme nejlepší Slovensko-český high rate server s řadou custom itemů, custom mobů a custom npc! Používáme nejnovější verzi klienta! Od roku 2010 startujeme nové povolání! (3RD) Za doprovolnou podporu serveru získáte speciální odměnu, kterou si sami vyberete! Další vedlejší povolání! Bylinkář, rybář a těžič! Je možné dvakrát se znovu zrodit po dosažení maximálního levelu (1000) u Valkirie, po prvním znovuzrození získáváte hodnost Baron, kterou budete mít automaticky před svým jménem po přihlášení do hry a po druhém znovuzrození získáváte hodnost Lord.

Chcete se o Tanarisu dozvědět více? Neváhejte a navštivte náš web www.ragnarok.ancestors.sk
Hlavní web - www.ragnarok.ancestors.sk
Control panel - www.ragnarok.ancestors.sk/cp
Databáze - www.ratemyserver.net
Server info
Raty- 20 000/1000/1000
Maximální level- 1000
Maximální staty- 500
Maximální rozdíl levelů na sdílené zkušenosti v partě - 100
Normal Card- 0,30%
MVP Card- 0,05%

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0135 vteřin