Představení FoxAxe

5.2.07 - Razer - Komentáře (8)
Tato stránka se pokusí vybrat to "nejlepší" ze světa zábavy, najdete zde novinky a zajímavosti z celého internetu. Občas tu bude nějaký ten článek, obrázek v budoucnu i nějaká humorná manga od talentovaných tvůrců, ale hlavně přehledná databáze recenzí a tipů na opravdu kvalitní díla a rady v jakém pořadí je sledovat.
Dobrá úroveň každé recenze je to na čem si zakládám, nevěřili byste jak těžké je udělat z průměrného článku recenzi nadprůměrnou. Na skvělou recenzi ale zaručený recept neznám, proto se občas stane, že ji po svolení autora odněkud převezmu. Není to snaha uměle stránky naplnit, ale spíše nabídnout čtenářům Fox Axe to nejlepší co mohu. Vím totiž, že ne každý má dostatek času hledat na diskusních fórech popřípadě v obrovských filmových databázích ten "správný" seriál a pustí si co je zrovna po ruce. Pak vzniká mylná představa o celém žánru, pod pojmem Anime si každý druhý vybaví Pokémona (nebo něco horšího), pod sci-fi ušatého Jáju Binkse ze Star Wars a mohli bychom pokračovat.

Rád bych vás také upozornil, že v recenzích nebudu bez předchozího varování vyzrazovat dějové zvraty příběhu (spoilovat), vím jak taková špatně (snadno) napsaná recenze dokáže zkazit požitek z celého díla.
Subjektivní názor může být někdy zavádějící, proto se budu snažit ke každé recenzi sehnat 1-2 další krátká hodnocení, pokud chcete pomožte a ohodnoťte v komentářích věc sami!
Představení FoxAxe
Stránky dělám povětšinou sám, takže to jde pomalu, omluvte tedy prosím občasné chybky, celková optimalizace pro Ie, FF, Operu... najednou není legrace! V budoucnu bych ještě chtěl poněkud upravit vzhled stránek, přidat více světlých barev a nějaké grafické vychytávky, vlastní diskusní fórum, diskusi k recenzím, uživatelské hodnocení recenze atd. Nebude to přes noc, ale bude to. Prozatím se, ale snažím stránky nepřeplácávat.

Update po skoro dvou letech je hotov zcela nový redakční systém umožňující komentování, hodnocení, vyhledávání a mnoho dalšího.

Pokud budete mít zájem přispět svou troškou do mlýna v jakékoli podobě, například recenzí, novinkou, obrázkem, mangou budu velmi rád, zjišťuji totiž že správa stránek, jejich programové vylepšování, pouhá korektura, tvorba obrázků a jejich vkládání do článku zabije každý den nějakou tu hodinu. Stačí tedy napsat do návštěvní knihy / poslat text skrz příslušný formulář u každé recenze, nebo v pravém sloupci nad novinkami / použít e-mail, který je uveden v zápatí a dohodnout se.
Představení FoxAxe
Tyto stránky nejsou prozatím myšleny jako konkurence pro velké a zaběhnuté servery, spíš jako jejich doplnění. Jsou totiž v plenkách a bylo by pošetilé čekat příliš mnoho. Přesto věřím, že si své čtenáře najdou. Vraťte se na FoxAxe alespoň jednou za týden, slibuji, že pokaždé něco přibude!

Update (13. 6. 2007): Své slovo držím už 4 měsíce a stránky začínají pomalu vypadat k světu, zatím jsem se setkal převážně s kladnými reakcemi jak od autorů zajímavých recenzí, comixů (Gediman, Cedrino, Kaname, Gismo, Amelia Lee) tak od webmasterů stránek jako jsou Animeshinden, Manga-fan, Kaname's Anime Zone... Nezbývá než doufat, že nastavenou laťku udržíme, nejlépe posuneme zase o kousek dál i v další části roku.

Update (27. 11. 2008): Je to skoro dva roky a jsme stále tu a to jen díky Vám a ochotným partnerům a spolupracovníkům jako je Augustus, Quentos. Doufám že poměrně výrazný výpadek v počtu článků v posledním půl roku vám vynahradí nový vzhled (a spousta nových obrázků i u stařších článků a pořádný nášup novinek.

Update (29. 9. 2011): FA sice nedělá díru do světa jak sem kdysi tajně doufal, ale nezávislé články a recenze na v ČR téměř neznámé, ale dobré věci stále přibývají. Rovněž systém stránek je už +- optimální a zdá se i oblíbený.
Tak snad jen pokud tohle bude někdo číst, doporučuju si pročíst i staré recenze a články tady u nás, protože některé jsou vážně ty jediné, nebo nejlepší na našem internetu (a nebo oboje :).
V současné době jsem nejvíce aktivní na strankách postavy.cz

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0091 vteřin