Novinky o Warhammer 40000 Dawn of War 2

22.12.08 - Gediman - Komentáře (8)
Někdy počátkem roku 2009 má být vydána očekávaná hra Dawn of War 2. Zjistěte co se o ní zatím ví!
Budeme hrát za Vesmírné mariňáky, známé Blood Ravens, ačkoliv dalšími (v kampani pravděpodobně nehratelnými) frakcemi budou Orkové, Eldaři a konečně také Tyranidé. Dočkáme se zcela nového systému, který se bude podobat spíše RPG a bude také počítat s mnohem menšími armádami. Před každou misí totiž hráč bude moci sestavit tým Mariňáků a řádně ho vyzbrojit a vybavit. Bude to trochu podobné jako upgradování hrdiny v Dark Crusade či Soulstorm, ale tentokrát bude takto možno upgradovat každého Mariňáka. Z nepřátelských hrdinů budou po jejich smrti vypadávat unikátní artefakty, které hrdina bude moci sebrat a dosáhnout tak lepšího výkonu. Pokud sám hrdina padne, nebude to žádný problém - k jeho tělu stačí poslat týmového kolegu a tak ho obživit. Je zřejmé, že se tak docílí zajímavých soubojů o raněného hrdinu ležícího uprostřed bitevního pole, známých hlavně z válečných filmů.
Novinky o Warhammer 40000 Dawn of War 2
Dalšími novinkami bude interaktivní terén, například bude možné schovat Mariňáky do budovy, odkud získají lepší výhled k palbě, nebo bude možné budovy i mosty ničit. Vojáci se budou automaticky krýt za zátarasy, trosky a krabice a získávat tak bonus k odolnosti. Přidejme k tomu realistické světelné efekty, jako záblesky výstřelů, exploze a také pěkně vypadající kouřové stopy za kulkami z bolterů, stíny a odrazy jednotek ve vodě, která tak konečně vypadá jako pravá voda a vyjdou nám dokonalé grafické orgie.

Uvidíme, jak se hra ujme, ale osobně věřím tomu, že to bude velká událost a že tuna datadisků (každý přidávající určitě minimálně dvě frakce z velkého světa Warhammeru 40.000) bude rychle následovat.

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0152 vteřin