Naušika z Větrného údolí / Kaze no tani no Naushika - Komentáře

Autor

Nadpis

Text

Opiš co je na obrázku   opiš 


27.2.2009 15:53
to je ale velká škoda
určitě tě nechci do ničeho nutit, nebo tě přemlouvat delěj jak věci cítíš, ale tvoje články byly zajímavým spestřením a i když nebyly pokaždé dokonalé mě se líbily.

Doufám, že jsi na FA nějak nezanevřel a alespoň se sem přijdeš občas podívat a napsat svůj názor.
27.2.2009 15:40
No asi máš pravdu Nicko kdyby nebylo děje tak bych asi fakt neměl o čem psát, ale pravda je i taková, že kdyby nebyl děj tak bych ani o ničem nepsal.

Další věc je, že tohle byl poslední článek, který jsem Razerovi poslal a končim s tim na tohle fakt nemám.
24.2.2009 14:39
Kolmo a psaní
V předchozím komentáři u Warcraftu jsem se do tebe pustila, protože jsi mě fakt vytočil. Chtěla jsem sem napsat "Jo, nejde ti to." Ale pak mě vztek přešel a s tvým psaním to taky není tak špatné. Vlastně se mi docela líbí. Mám pocit, že do něj dáváš srdce. Nevím jestli tohle dokážou třeba lidi jako Augustus ocenit, protože on je velký profesionál. Někdy na můj vkus trochu studený čumák:D ale své práci dost rozumí. Naušice opravdu nevadí, když se vykecá děj protože ona není hlavně o ději. Možná je to její kouzlo už v animaci a hudbě, ale kecání o ději je v recenzi stejně zbytečnost. Jenom zaplácává místo. Takhle to skoro vypadá jako bys bez něj neměl o čem psát. Ale souhlasím s Filipem, že Naušika je hodně inspirativní a určitě by se něco našlo.
22.2.2009 19:52
ten link mi nějak nefunguje ./
18.2.2009 10:59
Film je velká inspirace po všech stránkách.

Udělal jsem podle něj výpravu pro děcka. Koho by to zajímalo, můžeš se podívat na http://ddmhradek.cz/fantasy.php?aid=7.
10.2.2009 16:18
Re: Kolmo
Však já netvrdím, že to spoilování uškodilo. Jen mi přišlo v tak rozsáhlé míře dost zbytečné.
10.2.2009 14:28
No ja jsem velky odpůrce spoilování však mě znáš Auguste, ale u tohoto anime bych řekl že to co jsem napsal je přijatelné no ono pokud jsi Naušiku viděl tak víš, že co jsem napsal je jen takovy mlhavý popis popsaného děje na tu hlavní ,,náplň,, sem se uplně nedostal :) i když máš pravdu jisté míry je ta spoilovací část celkem dlouhá no....

Ale stojím si za názorem, že u tohoto anime je jakýkoliv spoiling naprosto irelevantní protože kvalita tohoto anime je taková, že i kdybych to celé znal s recenze tak by mě to uchvátilo stejně jako kdybych o Naušice nevěděl vůbec nic.

Jinak já mám svůj styl psaní článků většinou napíšu co mě zrovna napadá doplním občas nějákými fakty a potom to upravuju tak dlouho dokud se to mi to nelíbí. Určitě bych netvrdil, že mé články dosahují profesionality to ani zdaleka ne, rád píšu své dojmy a mé názory a myšlenky jaké při pomyšlení na to danné anime mám...
9.2.2009 21:25
Nice:)
Naušika patří k mým nejoblíbenějším filmům, protože narozdíl od mnoha směšně vychvalovaných seriálů obsahuje skutečně inteligentní zápletku a zajímavé charaktery. To, zkrácení, které provedli amíci, je neodpustitelná zvrácenost. Ještě štěstí, že mám Naušiku v původní verzi. Škoda jen, že polovinu recenze tvoří spoijlování děje, které sice v míře rozumné tolik neuškodí, ale nikdy neprospěje. Úroveň celého textu opravdu silně táhne dolů, že se soustřeďuje moc na zbytečné povídání o ději místo psaní o samotném filmu.

1
FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2022
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0675 vteřin