Mutant Chronicles CMG končí

16.4.09 - Gediman - Komentáře (1)
Není to ani rok, co jsem tu informoval o novinkách ohledně vydání a prodeje této stolní hry a už musím informovat o jejím konci.
Tvůrci Fantasy Flight Games ve veřejném prohlášení oznámili, že Mutant Chronicles CMG není tak úspěšná, jak původně očekávali. Tak ukončili vydávání dalších figurek, ačkoliv slíbili, že již oznámené nové figurky vydají, ale v jednom velkém balení. Takže fanoušci (kterých očividně není tolik) si budou moci rychle a snadno dokončit svoji sbírku.

Důvodů tohoto nezdaru může být několik, ale tím největším je stoprocentně odklon od již zažitého designu. Designéři z Fantasy Flight totiž vytvořili zcela nové modely, které ty originální připomínaly jen velmi vzdáleně. Fanoušci klasického Mutant Chronicles tak tedy nedostali to, co již dlouhé roky tak dobře znali. Takže pokus navázat na tradici a uspět tak u již vytvořené fanouškovské základny se očividně nevydařil.

Když k tomu připočteme naprosto nepodařenou filmovou adaptaci a pen-and-paper RPG, jehož vydání je v nedohlednu a jehož tvůrci ukončili komunikaci s fanoušky, je pomalu zřejmé, že reinkarnace Mutant Chronicles selhává na všech frontách.

Tak snad příště.

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0084 vteřin