IstroCON a Comics Salón 2009

19.7.09 - Witcher - Komentáře (4)
Hudba vás příliš nebere a přesto by jste rádi vyrazili na nějaký ten festival? Měl bych pro vás jedno řešení.
Začátkem září se uskuteční již 22. ročník IstroCONu a 6. ročník Comics Salónu, tedy dvou skvělých akcí zaměřených na sci-fi, fantasy, anime a mnoho dalších spřízněných odvětví.

Podrobný program sice ještě nebyl zveřejněn, přesto vás už teď můžeme pozvat například na skvělé filmy poslední doby, jako Transformers 2, Harry Potter 6, Watchmen atd., které se budou v rámci obou festivalů promítat. Neméně lákavou složkou pak jistě budou turnaje a soutěže o hodnotné ceny, přednášky, workshopy a v neposlední řadě také zahraniční hosté, mezi nimiž jistě nebudou chybět slavná jména. Vzpomeňme například skvělého spisovatele R. A. Knaaka, autora série DragonRealm a také mnoha knih z univerza videoherní společnosti Blizzard (Diablo, WarCraft, StarCraft), který se těchto akcí zúčastnil v roce 2007.
IstroCON a Comics Salón 2009
Osobně bych pak ještě rád připomněl stánek obchodu Brloh, který rozhodně stojí za to navštívit, protože ať už si něco budete chtít koupit nebo ne, stejně nakonec podlehnete, z čehož vyplývá jedna zásadní rada, vezměte si nějaké „drobné“ na útratu.
IstroCON a Comics Salón 2009
Vše výše zmíněné a samozřejmě mnohem více, proběhne od 11.-13. 9. 2009 v Trnavském Mýtě, v Bratislavě. Cena jednodenní vstupenky vás vyjde na 8-9 eur, záleží na dni návštěvy, popřípadě 13 eur za celou akci a to se vyplatí. Související informace o dopravě, ubytování a také všem ostatním, co vás ohledně IstroCONu a Comics Salónu ještě zajímá, naleznete na Istrocon

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0085 vteřin