Fox Axe slaví 1. narozeniny

29.2.08 - Razer - Komentáře (3)
Fox Axe už je tu s námi víc jak rok, za tu dobu si dokázala získat malé, ale jisté místečko na českém internetu. I k tomuhle malému kousku se stabilní návštěvností okolo 250 lidí denně však bylo potřeba neskutečné množství dřiny při vytváření redakčního systému, objevování zázraků jako je bez patkové písmo, studování webdesingu, XHTML, CSS, PHP, MYSQL… . Samotné psaní recenzí a zlepšování se v tomhle poslední dobou stále méně doceňovaném “povolání“ však pro mě stejně jako pro Gedimana, Augusta a ostatní bylo radostí. Nezbývá nám než doufat, že i pro vás bylo čtení našich článků potěšením.
A co že nás čeká tenhle rok? Tak za prve dostala FA k svému prvnímu výročí lehký facelifting, všechno je takové větší, ostřejší, přehlednější, tedy alespoň doufám že je .-). Několik vylepšení je od tohohle týdne i pod kapotou a další přijdou hned jak sesmolim bakalářku. Především se bude jednat o sekci Wallpapers která bude snad už konečně plně spuštěna a doplnění nějakých těch hlášek k úplně všem recenzím. Poté bude následovat přidání interního vyhledávání na webu a ještě nějaké úpravy.
Po obsahové stránce se chystá více “osobních“ článků reagujících na aktuální události ze světa zábavy. I Váš článek si může přečíst několik stovek lidí denně, stačí ho jenom poslat.

Teď když už Fox Axe není jen dalším bezejmenným webem který do roka mizí z internetu bych se Vás všech rád zeptal jestli se nechcete i vy podílet na tvorbě jedné malé, ale stabilně rostoucí a sílící stránky? Jestli ano, napište.

Závěrem bych chtěl moc poděkovat všem co Fox Axe podpořili ať už přímo v podobě článků, technických rad (Díky Mveku, díky!), hlášek, obrázků, nebo v podobě zpětných odkazů ze svých stránek. Bez jejich přízně by FA nikdy nepřekonalo své porodní bolesti
Fox Axe slaví 1. narozeniny
:-)

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2023
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.009 vteřin