DoW2: Retribution se blíží

8.1.11 - Gediman - Komentáře (7)
Druhý datadisk k Dawn of War 2 s názvem Retribution se už blíží. Na co se můžeme těšit?
Půjde znovu o samostatný datadisk, takže původní hru nebude třeba vlastnit. Hlavní novinkou bude nová rasa - Imperiální garda. Jak ale bylo jasné díky symbolu v logu, i Inkvizice tu bude hrát svoji roli. Inkvizitor totiž bude jeden z velitelů Gardy.
DoW2: Retribution se blíží
Hra přinese kampaň, kterou budete moci projít za každou z ras. Každá rasa také dostane jednu novou jednotku. Vesmírní mariňáci třeba těžký tank Land Raider Redeemer, Orkové obrovské bitevní vozidlo Battlewagon, Eldaři získají Autarcha, bojovníka s mnoha zvláštními dovednostmi, Tyranidům přibyde Swarmlord, nechvalně proslulý Hive Tyrant ("hrdina" ze stolní hry) a konečně na stranu Chaosu se postaví Slaaneshovi Noise Marines, bojovníci obtěžkaní sonickými zbraněmi.

Příběh se odehrává 10 let od událostí v Chaos Rising opět ve známém sub-sektoru Aurelia. Orkským velitelem bude pirátský kapitán Bluddflagg. Eldarskou velitelkou bude Autarch Kayleth z Alaitocu. Tyranidy povede již zmíněný Swarmlord. V čele Blood Ravenů bude stát kapitán Apollo Diomedes, který se objevil v Chaos Rising. Vesmírné mariňáky Chaosu povede starý známý Eliphas (který ne a ne umřít). No a Imperiální gardu povede Lord generál Caster, ovšem pod dohledem Inkvizitorky Adrastie z Ordo Hereticus (Lovci čarodějnic).

Z obrázků je dále patrné, že přibyde minimálně jeden nový typ terénu: sopečná oblast plná lávy a magmatických jezer (proslýchá se, že by to měla být planeta Cyrene, jedna z hlavních planet sub-sektoru).

Datum vydání je stanoven na 1. března 2011.

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.006 vteřin