Babylon 5 na FESTIVALU FANTAZIE

16.3.08 - Lukáš "Reaver.man" Krincvaj - Komentáře (0)
Dle mnohých jeden z nejlepších scifi seriálů, který kdy vzniknul, bude mít letos dvoudenní prostor v rámci Festivalu fantazie, největšího českého setkání fanoušků scifi a fantasy všech druhů.
Kdo tento seriál nezná, dostane možnost se s ním podrobně seznámit a rozšířit si obzory. Kdo je již jeho fanouškem, dostane možnost si zasoutěžit o tematické ceny a jistě se i dozví mnoho nových a zajímavých informací o svém oblíbeném seriálu na jedné z mnoha přednášek. Návštěvníci se mohou těšit také jak na projekci nejnovějšího přírůstku do rodiny B5 – dvojfilm Voices in the Dark – tak na reprízu oblíbené StarTrek/B5 parodie z Finska jménem StarWreck.

BabCon 2008 se odehraje 2. a 3. července v Chotěboři. Pokud se rozhodnete jet na Festival fantazie, můžete navštívit i mnoho dalšího zajímavého programu, např. linie věnovaná StarTreku, Hvězdné Bráně, Pánovi Prstenů;, Jakubu Vandrovcovi, Narnii, Hvězdným Válkám a další! Rozhodně přijeďte, očekáváme letos rekordní účast přes 2200 fanoušků ze všech koutů České i Slovenské republiky! Festival fantazie jako takový se koná od 27.6. do 6.7. 2008. Více informací o FF na www.festivalfantazie.cz, o Babylonu 5 a jeho programu na www.centauri-prime.net

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.006 vteřin