Advík 2010

15.7.10 - Michal Trilenid Bezvoda a Razer - Komentáře (0)
Akcí zaměřených převážně na anime a mangu je u nás stále poskromnu a to i přes fakt, že jejich popularita navzdory zatvrzelému ignorování ze strany televizí neustále roste. Nenechte si proto ujít letošní Advík, určitě bude stát za to!
Ťuky, ťuky. Kdo tam? Advík! Už zase ty? A co nám neseš letos? Praha 28.7.-2.8. 2010 Hory přednášek? Akční soutěže? Zajímavé workshopy? Cože, hosty z celého světa? A že krom anime a mangy bude letos díky F-Expo i pořádná fantastika? Konzole a PC herna? Deskovky? A nechceš tam rovnou dát i koncert kapely a přehlídku? Že to už to tam dávno je? Přesvědč mě!

Jak poeticky řekl jeden vizionář na tripu: Pojďte s námi objevovat krásy bezbřehého oceánu japonské animované tvorby, umění a kultury. Podívat se i do nejzapadlejších koutů Japonska, uchvátit se mangou nebo si zatančit na japonském letním festivalu Matsuri. A pokud máte raději západní břehy oceánu fantastiky, je tu pro vás v rámci F-Expo připravený (nejen) výlet od hlubin Mordoru, lístek na (ne)krvavé příběhy v RPG, případně cesta až ke hvězdám.
Advík 2010
Advíku je pět let a už v takhle mladém věku si adoptoval sestřičku. Společně s F-Expo vás uvrhne do víru toho nejbláznivějšího víkendu, jaký si dovedete představit. Moře přednášek, hory soutěží, mraky workshopů, nebe plné eventů a překvapení.

Něco pro všechny Alenky světa!
Nicméně Advík je především o lidech. A my vás doslova budeme nutit se seznamovat a poznávat navzájem. Zažít společně dobrodružství, pobavit se na přednáškách a dokonce na vás zkusíme aplikovat malý zázrak a to prosím pěkně úplně bez použití drog! Ano, legendární sense of wonder toho, co vše je možné.

Pět dní, kdy se budete moci (muset!) rozkrájet, abyste všechno stihli a na které budete ještě hodně dlouho vzpomínat. Pět dní toho nejlepšího z Japonska, sci-fi, fantasy a fantastiky vůbec. Pět dní, kdy vám ukážeme, jak je králičí nora skutečně hluboká. Ještě pořád se nebojíš, Alenko?!

Brána pro hrdiny aneb ochutnávka
Jen stručně, ať může vaše fantasie pořádně pracovat, vybíráme to nejlepší z programu:

Yakuza - celoconový LARP

Koncert Gothiky - bez komentáře, respektive zde

Přehlídka - Yaoi a Yuri, jak ho nikdo nechce poznat

Letní festival Matsuri

NAH 5 - vražedně nebezpečná celonoční hra

Japonský ples s tombolou

Cosplay (kostýmová) soutěž

Improvizovaný cirkus - linie
Advík 2010
A dále v rámci Advíku vybíráme: výstavy, kreslírna, bojová umění, čítárna s 2 500 komiksů (mang), hudební hry pod značkou „Tolik her jste pohromadě neviděli“: od DDR, Guitar Hero, přes Para Para až po Karaoke, Naruto, Bleach, asijská hudba, Dorama (JP, Koreka atd.)...

V rámci F-Expo například uvedeme: Maelström, PC herna, Setkání příběhů (Storycon), deskové a karetní hry, Průvodce po fantastice (HP, SW, ST, SG, RPG, LARP atd.)

A ještě víc na dřeň můžete jít na Advik.cz

FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2024
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.009 vteřin