Wrath of the Lich King je nejprodávanější - Komentáře

Autor

Nadpis

Text

Opiš co je na obrázku   opiš 


31.12.2008 14:38
jo ještě musím samozřějmě podotknout, že nehraju na free serveru ale na oficialnim serveru. To jen tak pro případ kydyby chtěl nekdo neco takového zmínit, takže aspon sami vidíte že obtížnost nového datadisku není až tak velká, samotné levelování není těžké a často dáte i group Q pro 3 bez problémů sami, ale zaslechl sem že chce blizz obtížnost zhruba o 25% zvýšit (to ale nemám potvrzené), nedovedu si to ale u některých dungeonů představit (např. takový Oculus) uvidíme jak se s tím poperou. :)
31.12.2008 14:31
to si sám neumím představit, ale questy hodně pomáhají, dát za zhruba 48 hodin čistého herního času není nemožné, asi se u PC střídali dva, nejrychlejší v naší guildě měl 80tku zhruba za týden. mě to trvalo asi tři týdny, ale já chodím do práce takže jsem na to měl mnohem méně času.
31.12.2008 13:49
Jak prosimtě
ty lv nadělali? To vážně šli k příšeře a začali nonstop expovat? :o a nebo hodně pomůžou questíky?
31.12.2008 13:46
Musím říct, že Blizz se s timhle datadiskem překonal, podle mě je mnohem lepší než předchozí Burning crusade.

Navíc tuto novou expanzi zvládli skvěle datadisk sem začal hrát den po vydání a nezaznamenal jsem žádný výrazný bug. Bohužel ty se začínají projevovat až teď hlavně v dungeonech, ale netýká se jen Northrendských. Avšak krásné atmosféra severské země Northrend je vskutku skělá. A jelikož byli k dispozici dvě startovní lokace (Boread tundra a Howling fjord) nebyl ani počáteční nápor hráčů tak výrazný a dalo se bezproblémů hrát.

Ještě jedna taková perlička abysme se pozastavili nad šílenosti některých hráčů :-)již druhý den hlásil server první 80tkové charaktery....

1
FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2021
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0446 vteřin