Inuyasha film 1 2 3 i 4 - Komentáře

Autor

Nadpis

Text

Opiš co je na obrázku   opiš 


11.1.2011 13:10
si je stahni :) uloz.to :)
8.1.2011 22:39
kde se na ten film muzu kouknout??
26.8.2009 11:52
ad hlavní padouch
Ten nebyl ani tak patetický jako třeba Inuyasha a jeho parta, pouze zmršený neschopností autorky, které se to s ním velmi nepovedlo. Na počátku se totiž chová velmi takticky a chytře. Dokonce Inuyashu poměrně snadno porazí i bez velké moci svého otce. Ve chvíli, kdy se však stane tak megamocným, že by Inuyashovu partu bez potíží rozdrtil, se náhle nepochopitelně změní v úsměvného tupce, jehož útoky jsou sice nesmírně ničivé (i když Kagome po zásahu prakticky nic neudělají) ale pomalé.

Patrně zapomněl všechny své předchozí triky a používá jen ty pomalé, efektní a extrémně neúčinné útoky, kterým mohou drobečkové typu Inuyashi uskakovat a postupně jej dostávat. Také se nepochopitelně zbavil svých služebnic, ačkoliv mu mohly účinně pomáhat a nepřivolal si žádné silné pomocníky, kteří by stáli za řeč.

Také jej nakonec Inuyasha s pomocí Kagome sejme jednou velkou ranou, ačkoliv má být Menomaru silnější než jeho otec Hyoga, se kterým Inutaiso dlouze a tvrdě bojoval, přestože Inutaiso má být dle pamětníků mnohonásobně (dle některých až tisíckrát) silnější než Inuyasha a měl lepší zbraně.

Typický příklad nezvládnutého příběhu. Pro mne osobně velké zklamání. Každopádně pateticky nepatetický...opravíš si aspoň ty faktické chyby v "recenzi"?
24.8.2009 10:56
nesrovnalosti
Viděli jsme oba stejný film? Já měl k dispozici anglickou dabovanou verzi, ale i původní dabing s titulky, kde Menomaru potřebuje osvobodit svého otce Hyogu, aby si mohl vzít jeho sílu. Sám je střípkem již plně probuzený. Takže neuvolňuje vlastní síly a on rovněž není Inutaisovým starým nepřítelem.

Krom toho on nepotřebuje sílu, která je skrytá v mečích Inutaisových synů, on potřebuje přímo Tetsuaigu (v anglickém znění Fang of destruction). Na začátku filmu je Sesshoumaru opravdu napaden, ale stejně jako u Inuyashi jde zpočátku jen o to vyzkoušet, zda má ten meč. Když jej neměl, nechali Sesshoumara muří démoni napokoji.

Pravděpodobně by se stejně nenechal vyprovokovat jako ten tupec Inuyasha, to však nemění nic na faktu, že o něj tu nešlo. Jsem zvědav, budou-li i další popisky tak zavádějící a nepřesné. Již nyní tam vidím údaj, který je proti chronologii. Zatím však nevím, zda jde o chybu filmu či zase popletenost autora "recenze".
6.1.2008 21:14
naraku
mě se líbí movie 2,protože je jedinej,kde je Naraku.souhlasim s 1. komentářem:)
12.8.2007 13:27
InuY asha
Mě se líbí InuYasha FIilm protože je zábavný a dobrodružný.

1
FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2021
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0509 vteřin