Full metal alchemist (FMA) - Komentáře

Autor

Nadpis

Text

Opiš co je na obrázku   opiš 


9.5.2010 20:48
skvělé anime :) jedno z nejlepších
2.6.2009 9:43
:D jako fakt hm... *palec nahoru*
2.6.2009 8:46
Souhlas
Já úplně řvala jako želva(myslím, že to už jsem říkala, ale to je snad jedno. Opakování-matka moudrosti.).
Musím ale říct, že anime je užitečná věc. Z FMA jsem dostala 1 z chemie za chem. složení člověka.
16.5.2009 18:37
videl jsem desitky anime,ale tohle bylo jediny.ktery me opravdu dojalo(dobyvatel Shambaly taky).
13.5.2009 20:09
Já jel podle tehdy platné wikiny díky za upozornění opravím
13.5.2009 15:58
Dovetek je spatne
[dovetek]Wrath jak ho známe z anime v manze vůbec neexistuje a je jím Pride?
Pride v manze je postava která se v anime vůbec neobjeví ve své pravé podobě?[/dovetek]
Tak tohle vite ze nejni spravne.. Wrath v manze je, ale psat tady kdo to je by asi nebylo dobre.
Pride se asi zatim neobjevil ve sve prave podobe, tezko rict, jestli je to jeho prava podoba. Ale to nikdo nejsem si jistej ale jedina Envy se ukazala ve sve prave podobe.
27.4.2009 17:53
snad ne znalec alchymie..O_o
myslím že autor téhle recenze čekal od FMA coby akčního/komediálního seriálu moc filozofie, aspoň to tak působí.. nicméně recenze je sepsaná hezky, i když mám jiný názor (např. o těch vedlejších postavách, tak tragicky to nevidím) a s anime kde jde o něco trochu jiného bych to moc nesrovnávala.. jinak doporučuju přečíst mangu nebo začít s druhou sérií která se mangy drží..=)
3.4.2009 22:32
nebuďte tak sebestřední to patřilo i milému anonymovi a třeba i tomu člověku u Vamipere huntera, ale ano i Nicce a jejímu znechucení :-)

No pokud komukoli kolmo!!! přijde jako někdo koho by bylo třeba usměrňovat pak už opravdu nevím kdo se dá považovat za dostatečně "milého" člověka.

Na mé straně skoro žádné argumenty nebyly to vám nechávám pouze můj názor vážně sem se nechtěl pouštět do argumentové diskuse NEMÁM NA TO ČAS.
3.4.2009 22:18
ach jo
Myslel jsem, Razere, že když jsme se dohodli na uklidnění a já požádal Nicku, aby již emoce zbytečně nerozdmýchávala provokativními příspěvky, tak jsem se domníval, že to samé třeba zkusíš u kolma. Na druhou stranu ti dva se aspoň snažili nepsat nic vyloženě militantního. Škoda, že Tys to nedodržel. To Tě vážně tak baví se hádat?

Jinak recenzí máš, pokud vím, dost, stačí je pouze nahodit. Nevím tedy v čem je problém.

Také bys nemusel přehánět. Diskuze patřila sice k těm ostřejším, ale žádné sprostoty jsem v ní neviděl. Nikdo Ti do chomáčku rektálních chloupků nenadal, ani Tě jinými urážkami nezahrnul. Takřka učebnicové kvaziargumentáty by se naopak našly na Tvé straně. Ale vážně to tu nechci znovu otvírat. Proto se na rovinu zeptám (zvlášť po našem posledním icq rozhovoru), jestli máš potřebu nebo Ti to stojí za to podobnými výkřiky a ublíženými pózami tu rozdmýchávat další hádky.

kolmo má pravdu v tom, že se nemůžeš zavděčit všem. Viz třeba diskuze pod recenzí na Naruta, kde jsem stál vehementně na Tvé straně. Mimochodem ze stejných důvodů, proč Tě jindy kritizuji. Nemusíš se dokonce chtít nikomu zavděčit. Stejně jako to hnát tak na ostří nože, že budeš určité skupiny čtenářů a potenciálních podporovatelůspolupracovníků odtud vyloženě vyhánět.

Je to jenom na Tobě.;-)
3.4.2009 16:29
už se těším
já taky asi dám něco dohromady a witcher slíbil že se pokusí taky o nějakej článeček tak to tu trochu resuscitujem :-)
3.4.2009 15:04
Asi si o wekendu napíšu nějáký článek at se můžou pustit do mě :-D
2.4.2009 18:46
Áno
Razer píše své názory aniž by byly přesně takové jak se očekává (tj. bezbřehé vychvalování úspěšních sérií jako FMA, nebo tupé kritiky jiních věcí co nejsou tak "akademické".) a nechce se o tom hádat, a proto si za sprosté výpady ostatních může sám :-)
2.4.2009 13:45
no
Může si za to sám. Řekla bych k tomu svoje ale nechci se hádat a slíbila jsem to Augustovi. Některé věci tady mě ale hodně znechucujou:(
31.3.2009 14:57
Chudák Razer tu dostává v poslední době celkem kapky, hold nejde se svými názory zavděčit všem :)

FMA se mi celkem libilo nebylo dokonalé, ale líbilo.

K B+ se vyjadrovat nebudu na to je tu jiné místo :-D
30.3.2009 18:24
pch
je to fakt kvalitne anime a dost ma urazila tato recenzia ak by som mal porovnavat z blood+ tak zaciatok FMA bol doslova bezchybny a B+ kym ma to chytilo tak ma to uz aj prestalo bavit tak neviem kto pisal tuto recku ale asi bol pripity
2.3.2009 16:30
FMA je opravdu moc krásné anime. A dojemné. Řvala jsem u něj jako želva víc jak 5x. Poprvé když zabili Hughese, Pak když zabili Eda, když se Al za Eda objetoval, následně Ed za Ala, když byl konec, kde bylo jakoby určeno že se bratříčkové už nemají potkat a potom jsem brečela u Conoqter of Shambala. Tentokrát ale štěstím, že jsou bráškové zase spolu(*vzlyk, vzlyk*T_T Proč taky nepláčete?)

1
FAQ | Kontakt | RSS | Fox Axe © 2006-2022
Původní recenze, obrázky, texty a zdrojový kód těchto stránek nesmí být bez souhlasu šířeny.

Načtení stránky trvalo 0.0258 vteřin